ХІV Між Народний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно

Пройшов ХІV-й фестиваль.

Він був важкий. Через пандемію «жива» Церемонія Нагородження була за тиждень скасована.

Але ми здобули новий досвід, провівши цю церемонію онлайн.

Тема цьогорічної Церемонії – кіномаскарад.

Ведучі – комік-група «Маски». Народні артисти України Георгій Делієв і Борис Барський провели Церемонію нагородження зі своєї студії з Одеси.

А ще - включення з Дніпра – Народний артист України Євген Чепурняк, з Ізраілю – Ян Левінзон, Києва - Заслужений артист України Віктор Андрієнко та Анатолій Борсюк.

Завершували...

Опубліковано: 2020-11-04 15:48 Читати далі

Святий Валентин на КВНі

Свято кохання та гумористичного божевілля.
Коли проводиться фестиваль більше 20 років, то у нього з'являються свої певні традиції. У Вінниці звикли відмічати День Святого Валентина з гумором та різними “няшними” дарунками для учасників і глядачів шоу в Міському Палаці мистецтв. Ось і цього року давні партнери та друзі фестивалю Ювелірний центр "Diadema"Кінотеатр ім.Коцюбинського і ресторан Маклауд Паб приготували свої подарунки. Тим, хто ставив цікаві питання командам КВН, дісталися квитки на прем'єри різних мелодрам, глядачам на ймення...

Опубліковано: 2020-02-18 16:06 Читати далі

Фестиваль-конкурс студентської творчості серед коледжів і училищ міста

До Дня Св.Валентина 13 лютого у МПМ пройшов фестиваль-конкурс студентської творчості серед коледжів і училищ міста. Організатори заходу МПМ, Департамент культури та Відділ молодіжної політики ВМР.
Майже в трьохгодинній безкомпромісній боротьбі жюрі фестивалю визначило номінантів і переможця. Кубок за креативність здобули студенти Коледжу культури і мистецтв ім.М.Леонтовича. Кращими у відеовізуалізації стало Вище міжрегіональне училище. В гуморі сильнішими визначили Транспортний коледж. Медичний коледж відзначили за кращі вокальні...

Опубліковано: 2020-02-14 17:35 Читати далі

Другий етап Чемпіонату міста із гри Брейн-Ринг

 У понеділок, 27 січня в Міському Палаці мистецтв завершився другий етап Чемпіонату міста із гри Брейн-Ринг! Першими о 15-30 на дистанцію вийшли учні старшого шкільного віку (10-11 класів та 1-2 курсів ПТУ та коледжів). 8 кращих команд змагались у двох групових етапах. В результаті на стадії півфіналів, посівши 3-тє місце зупинились "Ексцентриситет" (Подільський ліцей) та "На дріжжях" (ВТЛ). Більш вдалими були гравці іншої команди ВТЛ - "Когнітивний дисонанс", у них в активі "срібло" чемпіонату. Перемогу ж святкували учні ФМГ №17 "Учи матчасть"! Дякуємо за...

Опубліковано: 2020-01-29 11:30 Читати далі

Творчий вечір з нагоди 50-річчя народного аматорського хору ветеранів війни та праці ім.Р. Скалецького

         

22 січня  українська  Незалежна держава святкувала  ДЕНЬ СОБОРНОСТІ! Саме в цей святковий день в міському Палаці мистецтв відбувся творчий вечір «Подільський краю, я - твоя зернина» з нагоди 50-річчя народного аматорського хору ветеранів війни та праці ім.Р. Скалецького (кер.Мартинова Л.М.,заслужений працівник культури України) та 120-річчя від дня народження Радіона Скалецького.

     Родіон Андрійович в 1970 році на базі Будинку учителя заснував  хор ветеранів Великої Вітчизняної війни, який в 1974 році віддає  у творчу спадщину випускниці...

Опубліковано: 2020-01-23 16:02 Читати далі

Інтелектуальні ігри

В понеділок, 20 січня, в Міському Палаці мистецтв відбувся черговий, 3-й етап Чемпіонату міста з Що? Де? Коли? серед школярів. Всього 33 команди-учасниці, що представляли 16 навчальних закладів, зіграли 30 запитань. У наймолодшій віковій групі Junior (до 6 класу) третє місце розділили "Бойові хом'ячки" (школа №3) та "Champions" (ФМГ №17) - по 9 відповідей, друге місце - "Black Winners" (школа №12) - 12 відповідей, перше місце - "The Best" (ФМГ №17) - 13 відповідей. В заліку Premium (7-9 класи) третя сходинка також виявилась розділеною: "No comments" (Подільський ліцей) та "Хачі з Турбова" (ФМГ №17) -...

Опубліковано: 2020-01-23 15:49 Читати далі

Новорічні виступи та вітання від вихованців творчих колективів

24 грудня – вистава вихованців театрального гуртка МПМ «Фізкультура для Баби Яги» для дітей працівників торгової мережі «Україночка», яка є спонсором багатьох заходів МПМ.
24 грудня – спільний проект з бібліотекою-філією № 8 «Замостянські зустрічі», вистава вихованців театрального гуртка МПМ «Колобок-артист», вихованців зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» та вокального ансамблю «Добродарочка».
25 грудня – участь вихованців зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» в концертній програмі на головній ялинці...

Опубліковано: 2019-12-26 12:09 Читати далі

Фінал танцювально-розважального конкурсу серед школярів «Стартінейджер»

13 грудня, у Палаці пройшов фінал танцювально-розважального конкурсу серед школярів «Стартінейджер». У фінальній грі зустрілись команди шкіл №10,12, 26 та 33. Команди відіграли по два домашніх і два імпровізаційних конкурси.
У конкурсі перетанцьовування – танці лідерів – перемогли Даша з 33-ї школи і Костя з 26-ї.
Третє місце у фіналі посіли команди «Фантазія» школи №12 та «Ренесанс» школи №33.
Друге місце виборола команда «Стронг» школи №10.
І, нарешті, переможцем, вже не вперше, стала команда «НонСтоп» школи №26.
До речі, для команди 26-ї школи - це був...

Опубліковано: 2019-12-16 12:50 Читати далі

Кубок КВН Відкриття

3 грудня в міському Палаці мистецтв був розіграний "Кубок КВН Відкриття". На сцену вийшли дев'ять вінницьких команд та дві гості з Хмельницького та села Білки ровенської області. Змагання проводились в рамках першого туру 56-го сезону КВН на призи вінницького міського голови. Команди показували візитівки та грали з глядачами в залі розминку. Володарем Кубку стала команд "Готель "Південний Буг". Титул учасників кубку отримали команди "Четверта спроба" (Вінниця), "Пацанва" (Білки), "Збірна Торгового" (ВТЕІ, Вінниця), "Good Compani" (ВНАУ, Вінниця), "Я шоке!"...

Опубліковано: 2019-12-05 11:38 Читати далі

І Чемпіонат міста із гри Брейн-Ринг

2 грудня в Міському Палаці мистецтв стартував перший за довгий час Чемпіонат міста із гри Брейн-Ринг. Першими о 15-30 випробували свої сили учні 7-9 класів загальноосвітніх шкіл міста. З-поміж 8-ми колективів на подіумі опинились "МНТ" (8 клас, ФМГ №17) - 3-є місце, "Сингулярність" (8 клас, ВТЛ) - 2-ге місце та "Еврика" (7 клас, школа №31) - 1-е місце. Всі переможці отримали дипломи, медалі, подарунки від партнерів і спонсорів.
А вже о 18-30 слідом за юними учасниками стартували і дорослі. Після першого етапу в статусі проміжних лідерів опинились команди "АК" та...

Опубліковано: 2019-12-05 11:35 Читати далі

Святкування 20-річчя зразкового хореографічного колективу «Степ-компанія»

22 листопада зразковий хореографічний колектив «Степ-компанія» відсвяткував своє 20-річчя на сцені Палацу святковим яскравим концертом! Засновниками колективу стало подружжя Лесі та Миколи Семенових, які виховують вже четверте покоління танцюристів, що танцюють степ-денс.
Леся та Микола Семенови - високопрофесійні фахівці своєї справи, які протягом 20 років виховали плеяду гарних танцюристів, які зараз танцюють та викладають степ в різних містах України та по всьому світу.
Унікальність хореографічного колективу «Степ-компанія» полягає...

Опубліковано: 2019-11-23 11:12 Читати далі

Фестиваль-конкурс студентської творчості, гумору та креативу

17 листопада у Палаці мистецтв відбувся перший Фестиваль-конкурс студентської творчості, гумору та креативу, організаторами якого виступили Департамент культури, відділ молодіжної політики ВМР та міський Палац мистецтв.
Традиційно захід проходив на призи міського голови Сергія Моргунова. Партнером свята виступила страхова компанія «Місто».
Своє співоче вітання з Днем студента підготували представники Медичного університету, а в самих творчих перегонах взяли участь п’ять вищих навчальних закладів міста.
В номінації «відео» подарунок...

Опубліковано: 2019-11-19 11:32 Читати далі

Відкритий кубок міста із інтелектуальних ігор на призи міського голови

Завершився розіграш чергового Відкритого кубку міста із інтелектуальних ігор на призи міського голови!
Організаторами заходу виступили: Виконком Вінницької міської Ради, Департамент соціальної та молодіжої політики ОДА, Міський Палац мистецтв.
Генеральний спонсор: страхова команія "Місто", перша в Україні страхова компанія, 100% якцій якої належать територіальній громаді міста!
У фінальний день змагань, що в загальному тривали чотири дні із 28 по 31 жовтня, були розіграні 30 командних номінацій та вручено 180 індивідуальних...

Опубліковано: 2019-11-01 12:15 Читати далі

Кубок Що? Де? Коли? І день

Завершився перший ігровий день Кубку міста із інтелектуальних ігор на призи міського голови! В грі "Що? Де? Коли?" серед шкільних команд визначились переможці та призери!
В абсолютному заліку:
1 місце - "Учи матчасть", ФМГ №17 (11 клас)
2 місце - "На дріжжах", ВТЛ (10 клас)
3 місце - "Ексцентриситет", Подільський ліцей (10 клас)
В PREMIER-заліку (до 9 класу влючно):
1 місце - "Сингулярність", ВТЛ (8 клас)
2 місце - "МНТ", ФМГ №17 (8 клас)
3 місце - "Хачі з Турбова", ФМГ №17 (7 клас)
В JUNIOR-заліку (до 6 класу включно):
1 місце - "Вторник", ФМГ №17 (6 клас)
2 місце - "Золотий успіх",...

Опубліковано: 2019-10-29 12:09 Читати далі

Рок-уроки "Пісня на біс"

22 та 23 жовтня в МПМ пройшли рок-уроки для старшокласників.
Новий навчальний рік розпочався новою концертною програмою «Пісня на біс» до, якої увійшли вокальні композиції українських та зарубіжних виконавців, що займали вищі сходинки різних хіт-парадів протягом останніх 20 років.
Композиції «Промінь» «Blear velvet», «Whatever it Takes», «Don’t speak», «Зелені очі», «Human», «Охрана»,
«Ой, на горі роман цвіте», «Вишиванка» та інші гучними оплесками зустрічав та проводжав юний глядач. Багато хітів залюбки підспівували разом з виконавцями.
Програму спільно підготували:...

Опубліковано: 2019-10-23 18:46 Читати далі