План  культурно-масових заходів МПМ   на червень 2019

 

3,4 - Звітний концерт студії сучасного танцю «Альфа-денс»  (МПМ, 18.00)

5 –  «Літо-весела пора!» концерт  для дітей, що відпочивають в шкільних  таборах    (МПМ, 11.00)

8 - Концерт вінницьких весільних музик  (МПМ, 17.00)

 

10 - Звітний концерт студії сучасного танцю «Арт фюжен» (МПМ, 18.00)

11, 12 - Чемпіонат з інтелектуальних ігор серед шкільних літніх таборів     (МПМ, 11.00)

25 – Урочисті збори з нагоди випускного (податковий коледж)    (МПМ, 17.00)

 

29 - До Дня Конституції - Фестиваль польової кухні ім.Т. Сича   (площа біля к/з «Райдуга», 14.00)

 30 - До Дня Молоді «Міський...

Опубліковано: 2019-05-22 15:52 Читати далі

Концерт з нагоди 30-річчя зразкового ансамблю народного танцю «Квіти Поділля»

19 травня в приміщенні вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім.М.Садовського відбувся святковий концерт з нагоди 30-річчя зразкового ансамблю народного танцю «Квіти Поділля». Всі хто були на святі , зі мною погодяться, що організатори досягли мети і над завдання., такого високопрофесійного феєричного дійства і в одночас, щирого і по родинному теплого глядач давно не спостерігав. Кожен номер у глядача викликав шквал аплодисментів, викрики: «браво», «молодці»! Вихованці підготували 18 танцювальних...

Опубліковано: 2019-05-21 12:52 Читати далі

Нагородження міського голови «Талант-2019»

20 травня в будинку офіцерів відбулось щорічне нагородження міського голови «Талант-2019». Сергій Моргунов привітав юних вінничан з високими науковими та творчими досягненнями.
Вихованці зразкового ансамблю бального танцю данс-клуб «Болеро» (керівники Андрій Маковій, Світлана Зарубіна, Наталя Зозуля), зразкового ансамблю народного танцю «Квіти Поділля» (керівники Олена та Сергій Солодських), юні вокалісти зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» (керівники Віра Майборода , Ірина Воєнна) отримали грошові премії за свої...

Опубліковано: 2019-05-21 12:47 Читати далі

День Європи

18 травня Вінниця святкувала День Європи. Осторонь цього прекрасного яскравого дійства не залишились творчі колективи МПМ.
Вихованці зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» - (керівники Марія Мойсеєва, Віолета Нагорна, Віра Майборода, Ірина Воєна) – взяли участь у святковій концертній програмі «Подільське сузір‘я юних талантів», яка була презентована на площі «Водограю»в ЦПКіВ.
В концертному марафоні цього року взяли участь переможці обласного фестивалю «Проліски надії» , читці , інструменталісти, вокалісти з 10 районів...

Опубліковано: 2019-05-21 12:32 Читати далі

Турнір «Студентської ЛІГИ 2019» з гри «Що? Де? Коли?»

13 травня в «HUB Місто змістів» відбувся турнір «Студентської ЛІГИ 2019» з гри «Що? Де? Коли?». В грі взяли участь команди професійно-технічних училищ, коледжів та університетів міста. Працівники Палацу мистецтв забезпечили проведення гри. Після гри учасники турніру відзначили якість питань і прозорість у визначенні переможців та подякували всім організаторам турніру. Дякуємо команді «TOST» за допомогу в підготовці пакету питань турніру.

Опубліковано: 2019-05-14 17:02 Читати далі

День перемоги над нацизмом

Це свято не затьмариться в віках. 
В цей день нестимуть люди завжди квіти, 
Не обміліє пам’яті ріка – 
В серцях нащадків буде вічно жити… 
9 травня о 10.00 в к-рі «Родина» відбулась зустріч міського голови Сергія Моргунова з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Творчі колективи міста приєдналися до заходу і подарували всім присутнім свої музичні вітання. Ансамбль «Зірковий батальйон» (кер. І. Воєна) виконав попурі українських пісень Володимира Івасюка, улюблені пісні разом співали юні артисти та гості заходу.
9 травня о 11.00 на Європейській...

Опубліковано: 2019-05-10 12:48 Читати далі

Вітаємо нового шкільного чемпіона Вінниці з КВН!

Наразі, у Вінниці з 36 шкіл лише сім спроможні брати участь у КВН-русі міста: ФМГ №17, техліцей, школи № 4, 13, 26, 31, 32. Тут поєднались бажання, талант та харизма учнів, організаторські та креативні здібності педколективу з доброю волею директора закладу. Саме тому шкільна ліга КВН Вінниці носить назву ЕлітЛіги, і нею опікується департамент освіти, міський Палац мистецтв та громадська організація «Вінницьий клуб веселих та найкмітливіших». Змагання проводяться на призи міського голови Сергія Моргунова. І головний з них - це поїздка восени на...

Опубліковано: 2019-05-08 14:23 Читати далі

Чемпіонат міста з гри «Ерудит-квартет»

25 квітня в міському Палаці мистецтв відбувся с серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови. Спочатку були визначені переможці окремо серед чотирьох найкращих команд учнів шкіл (перемогла команда ФМГ № 17 «Леша из Подольского », чотирьох команд учнів професійних училищ (перемогла команда Вінницького вищого професійного училища сфери послуг), чотирьох команд студентів коледжів (перемогла команда Вінницькього технічного коледжу ) та команд студентів університетів міста (перемогла команда Вінницького національного...

Опубліковано: 2019-04-26 15:00 Читати далі

Останній тур відкритого Чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?» серед шкільних команд

23 квітня  у Палаці мистецтв "Зоря"  відбувся останній, 7 тур, відкритого Чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?» серед шкільних команд. Протягом навчального року більше 50-ти  команди  міста та області взяли участь у Чемпіонаті. Лише останній тур визначив  визначив команди-призери  турніру. Ними стали:

старша вікова група

1 місце – «Леша с Подольского» (ФМГ №17)

2 місце – «Сінтол» (ВТЛ)

3 місце – «Алкани» (ЗОШ № 12)

середня вікова група

1 місце – «Когнітивний дисонанс» (ВТЛ)

2 місце – «Креатив» (ЗОШ № 26)

3 місце – «Бріз» (м. Жмеринка)

молодша вікова...

Опубліковано: 2019-04-24 15:25 Читати далі

План культурно-масових заходів МПМ на травень 2019

4, 5- Всеукраїнський фестиваль –конкурc естрадного мистецтва (МПМ, 10.00)

7 –  Фінал КВН «Еліт ліга» (МПМ, 17.00)

8, 9- Участь творчих колективів в заходах до Дня Перемоги над нацизмом у ІІ-й світовій війні  (відповідно до графіку  департаменту культури ВМР)

11, 12 - Всеукраїнський фестиваль –конкурc естрадного мистецтва (МПМ, 10.00)

13 - Чемпіонату міста з інтелектуальних ігор серед студентів навчальних закладів міста. Організатор: КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання»                                                                                                                                         ...

Опубліковано: 2019-04-18 15:08 Читати далі

17 квітня в ЗК  «МПМ» пройшов творчий вечір співака та композитора Геннадія Білявського з нагоди його 55-річчя.

     Вечір пройшов в теплій, дружній атмосфері. Ювіляра прийшли привітати його вірні друзі, колеги з якими  він працював в різних творчих колективах, співпрацював як композитор. Незабутні враження залишились у глядачів від виступу та вітань на адресу

Г. Білявського академ. камерного хору «Вінниця» (артистом якого він був довгий час), ансамблю спілки поляків Вінниччини «Срібні голоси»,учнів ЗШ №18, вихованців творчих колективів міського Палацу мистецтв. Особливе місце в житті Геннадія займав  його проект, який він зміг втілити в життя на базі...

Опубліковано: 2019-04-18 14:04 Читати далі

Унікальний прем'єрний проект "Rock-and-Choir" до Дня народження "Rock'n'Roll"

12 квітня у Палаці відбувся традиційний захід до Дня народження "Rock'n'Roll" у незвичному форматі:
Міський камерний хор "Вінниця", вокалісти класу Ірини Воєнної майстерні "Зоряна мрія" у супроводі гурту "Sunrise" виконували рок-хіти та уривки з рок-опер "Ісус Христос - суперзірка", "Моцарт", "Привид опери" тощо. Унікальний прем'єрний проект "Rock-and-Choir".
Власне, вінницьке "виробництво" - поєднання класичного співу і "рокерського", академічного хору і сучасної мозичної групи.
Класне видовище з сучасними звуком і світлом, великими...

Опубліковано: 2019-04-16 10:34 Читати далі

«Сабарівські усмішки»

5 квітня в міському клубі «Сабарів» відбувся фестиваль гумору «Сабарівські усмішки», в якому взяли участь вихованці театрального гуртка, вокалісти «Зоряної мрії»міського Палацу мистецтв та клубу «Сабарів». Юні артисти завзято та артистично, перевтілювались в різні образи, читали гуморески та розігрували мініатюри та жарти. Обличчя глядачів випромінювали радість , в залі лунав дзвінкий сміх.
Вокалісти подарували глядачам веселі, запальні пісні , під які важко було всидіти на місці. Глядачі дружно підспівували та плескали в долоні.
Спільний...

Опубліковано: 2019-04-10 12:56 Читати далі

Кубок Чемпіонів м. Вінниці з гри «Ерудит - квартет»

Почалась підготовка до Кубку Чемпіонів м. Вінниці з гри «Ерудит - квартет» серед чотирьох найкращих команд учнів шкіл, чотирьох команд учнів ПТУ, чотирьох команд студентів коледжів та чотирьох команд студентів університетів міста. Зокрема, 8 квітня в своїх навчальних закладах провели перші тренування команди-новачки турніру: технічного коледжу та училища № 5. Кубок відбудеться 25 квітня в Палаці мистецтв «Зоря».

Опубліковано: 2019-04-09 16:55 Читати далі

Конкурс сатири та гумору ім. А. Гарматюка

3 квітня 2019 року пройшов 13-й конкурс сатири та гумору ім. А. Гарматюка, який організував та провів Департамент культури ВМР на чолі із вельмишановним журі.
Понад 60 учасників із шкіл та закладів культури міста взяли участь в конкурсі. 
Для вихованців театрального гуртка МПМ цьогорічний фестиваль виявився найрезультативнішим: два третіх, одне друге, одне перше місце завоювали юні артисти в різних вікових категоріях .
Вони не тільки читали гуморески відомих українських гумористів, вони розігрували мініатюри на різні сучасні теми, навіть...

Опубліковано: 2019-04-04 10:52 Читати далі