План культурно-масових заходів МПМ

 

                                             на  травень 2018 р.

2-  Черговий тур Чемпіонату міста з інтелектуальних ігор (МПМ, 15.30, 18.30)

3-  Чемпіонат з інтелектуальних ігор серед команд-студентів медуніверситету

5- Виїзна творча лабораторія «Запровадження нових форм дозвіллєвого спілкування для різних верств населення» для працівників, зав.відділами, керівників творчих колективів МПМ  (8.00- Сокілець, Немирівский р-н)

7 – Урочисті збори та концерт для службовців  Національної гвардії України В\Ч 3008 (МПМ, 11.00)

9 – Святковий концерт творчих колективів до Дня Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні (ЦПКіВ, час уточнюється)

10 – Конкурс «Студентська пісня -2018» (МПМ, 17.00, організатор ДОНУ)

11- Свято школи-колежу №29 (МПМ, 17.00)

13 – Конкурс естрадного мистецтва (МПМ, 10.00)

15 – Фінал Чемпіонату КВН на призи міського голови (МПМ, 18.00)

16 – Звітний концерт  учнів хореографічного відділення ДМШ «Вишенька» (МПМ, 18.00-20.00)

17 – День факультету економіки ДОНУ (МПМ, 17.00)

19-  Проект «Калейдоскоп талантів» до Дня Європи (ЦПКі В, 14.30)

23- Звітний концерт  учнів  ДМШ «Вишенька» (МПМ, 18.00-20.00)

24 – Святковий концерт з нагоди 15-річчя танцювального колективу «Шанс» ЗШ №16 (МПМ, 16.00)

25- Конкурс хореографічного мистецтва (Час уточнюється)

26- Конкурс сучасного мистецтва (МПМ, 10.00)

28 – Конкурс школи зі східного танцю «Альфа-денс» (МПМ, 13.00, час може бути змінено)

29-30- Репетиції фестивалю «Зоряна мрія» (МПМ, 16.00)

 

на квітень 2018 р.

1- До Дня сміху  КВН (МПМ, 17.00)

1 – Майстер клас зі східного танцю (МПМ, ауд.№26   9.00-16.00)

3- Черговий тур Чемпіонату міста з інтелектуальних ігор (МПМ, 15.30, 18.30)

5- Фінал конкурсу  «Show me what  you got» (організатор студентський клуб ВНТУ)   (МПМ, 10.00-22.00)

10 – Генеральна репетиція рок-уроку (МПМ, 16.00-20.00)

11- Лекція-концерт для старшокласників «Рок-урок» (МПМ, 14.00)

11 – Участь у міський «Гуморині А.Гарматюка»  (школа мистецтв 10.00)

12 - Лекція-концерт для старшокласників «Рок-урок» (МПМ, 14.00)

12- День народження рок-н-ролу. Рок-концерт (МПМ, 18.30)

16 – Кубок Чемпіонів. «Ерудит квартет» (МПМ, 16.00-19.00, ауд. №29-акт.з)

17 – Концерт –організатор ГЕТЕ ІНСТИТУТ (МПМ, час уточнюється)

18 -«Танцювальна мозаїка» концерт до Міжнародного  Дня танцю  (МПМ, 13.00)

19- Звітний концерт – організатор центр естетичного виховання (МПМ, 17.00)

23- Звітний концерт   фестивалю «Проліски надії», організатор Обласний будинок учителя  (МПМ, 10.00-15.00)

24, 25-  ВІдбіркові ігри КВН -   Чемпіонат міста  (МПМ, 18.30)

26- Фінал КВН «Еліт ліга» (МПМ, 17.00)

 28, 29-  Міжрегіональний фестиваль –конкурс  естрадного мистецтва  

«Тріумф-фест» (МПМ, 10.00-22.00)

 на лютий 2018 р.

4- Відкритий урок вихованців «Зоряна мрія» клас вокалу І. Воєнної для слухачів курсів підвищення кваліфікації працівників культури (МПМ,15.00)

7 –  Черговий тур Чемпіонату міста з інтелектуальних ігор (МПМ, 15.30, 18.30)

14 –  Фестиваль «Святий Валентин на КВНі»(МПМ, 18.30)

26 – Благодійний аукціон від фіналісток «Міс Вінниця- 2018» (галерея «Інтер ШИК», 18.30)

 на січень 2018 р.

1-4 – Проведення новорічних дискотек на головній ялинці міста  (ЦПКіВ,  відповідно до графіку)

13 – «Танцювальний батл на ялинці»- участь танцювального колективу  МПМ «ТРИ ЗЕТ»  (ЦПКіВ, 17.00)

14 – Театралізоване свято «Закриття ялинки» - участь вихованців майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» у конкурсі «Караоке на ялинці» (ЦПКіВ, 18.00)

14- Театралізоване свято «Закриття Резиденції Святого Миколая»  (пл.Незалежності, 15.00)

15- Участь творчих колективів МПМ у новорічному вогнику для ветеранів війни та праці, воїнів-афганців, бійців АТО (к/з «Плеяда», 12.00)

16 – ІІІ-й тур Чемпіонату міста з інтелектуальних ігор (МПМ, 15.30, 18.30)

18 – Кастинг конкурсу краси «Міс Вінниця-2018» (МПМ, 18.30)

25- Творчий вечір з нагоди ювілею «Любов до пісні в серці я плекаю»,  керівника народного хорового колективу «Добродар» Бунь Г.С.  (МПМ, 15.00)

25 – Поетична територія  та виставка до Дня Соборності України. (МПМ, 12.00) спільний захід з бібліотекою №8 )

29- Додатковий кастинг конкурсу краси «Міс Вінниця-2018» (МПМ, 18.30)

31 – Звітний концерт вихованців майстерні естрадного мистецтва  «Зоряна мрія»(МПМ, 16.00)

 на грудень 2017 р.

1- Фінал Чемпіонату КВН на призи міського голови (МПМ, 18.30)

2,3 – Всеукраїнський конкурс зі східного танцю та проведення майстер-класів(МПМ, 9.00)

4- Творчий вечір керівника хорового колективу ветеранів війни та праці  «Добродар» Бунь Г.С. з нагоди 75-річчя (МПМ, 16.00)

5 – І-й тур Чемпіонату міста з інтелектуальних ігор (МПМ, 15.30, 18.30)

7 – Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» до Дня місцевого самоврядування (МПМ, час уточнюється)

9 – Збори гаражного кооперативу (МПМ, 10.00)

10 – Студійний конкурс клубу бального танцю данс-клуб «Болеро» (МПМ,10.00)

11 – Концерт хорових та творчих колективів міста з нагоди 140-річчя від дня народження М. Леонтовича  (МПМ, 17.00)

13 – Фінал танцювального конкурсу «Стартінейджер» (МПМ,17.00)

14 – Концерт гурту «АКУЛА-БЕНД» (МПМ, 19.00)

19 – Участь творчих колективів у відкритті міської ялинки (ЦПКіВ, 18.00)

20 – ІІ-й тур Чемпіонату міста з інтелектуальних ігор (МПМ, 15.30, 18.30)

21- Звітний концерт школи мистецтв «Вишенька» (хореограф. відділ)- (МПМ, 17.30)

22- Новорічна святкова програма на міській ялинці вихованців майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» (ЦПКіВ , 18.00)

22- Звітний новорічний концерт студії танцю «Танріка» (МПП, 16.00)

24- Звітний новорічний концерт студії танцю «Альфаденс» (МПП, 14.30)

26- Благодійний концерт для людей з обмеженими можливостями (МПМ, 12.00)

28 - Звітний новорічний концерт танц.студії (МПП, 18.00)

на листопад 2017 р.

1, 2- Відкритий Кубок міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови (МПМ, відповідно до графіку)

3- Урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня соціального працівника (МПМ, 16.00)

4- Самий тривалий концерт  силами одного закладу. Заявка до Національного проекту « КНИГА РЕКОРДІВ УКРАЇНИ»  (МПМ, 10.00-18.00)

5- Репетиція До дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  (МПМ, час уточнюється)

6,7-  «А ,ну-ка першокурсник» (МПМ, 17.00)

8 - Урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня  працівника культури  (МПМ, 16.00)

10-  Танцювальний конкурс «Стартінейджер» (МПМ, 17.00)

11 – Естрадний фестиваль (МПМ 10.00)

13- Прес-конференція для ЗМІ (МПМ, 15.00)

15-  Огляд худ. самодіяльності  ПТУ  (МПМ, 10.00)

17-  Фінал КВН (МПМ, 18.30)

22-  Прем‘єра рок-опери  «Ісус Христос- супер зірка» (МПМ, 18.30)

23- Виставка до 80-річчя Голодомору на Україні (МПМ, 15.30)

24- Гала-концерт огляду «Вінницькі Дивоцвіти» (МПМ, 10.00)

27 – Творча зустріч та презентація дитячої збірки пісень поетеси та композитора Нелі Майбороди (МПМ, 12.00)

28 – Виставка та заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (МПМ, 16.00, організатори Вінницький міський центр соціальних служб для сімї дітей та молоді)

29-30 – Прем‘єрний показ для старшокласників та студентів міста рок-опери  «Ісус Христос- супер зірка» (МПМ,  час уточнюється)

на жовтень 2017 р.

1- Семінар з менеджменту (МПМ, 10.00)

1- Майстер-клас з бейлі-денсу (МПМ, 10.00-16.00)

2- Участь творчих колективів МПМ в міському заході . Концерт для призовників в ЗСУ (10.00, Будинок офіцерів)

3- Громадські слухання (МПМ, 18.00)

4-  Тренувальна гра турніру  «Сила нескорених» (МПМ, 18.30)

5- Виступ творчих колективів на обласній конференції з питань реформування освіти  (10.00, ВПТУ № 7)

8-  Вистава «Весела родина Свинки Пепи» (МПМ, 11.00-12.00

10-12- Міжнародний  фестиваль театр  ляльок «Подільська  лялька -2017» (МПМ, 11.00, 15.00)

11-  До Дня Захисника Вітчизни: Інтелектуальний турнір «Сила нескорених» (МПМ, 18.30)

12 – Технічне забезпечення прем‘єрного показу  фільму реж. Шалига В.

15-  Конкурс-фестиваль «Команда мрії» (МПМ, 10.00)

18- Відбірковий  тур обласного фестивалю «Дивоцвіти Вінницького краю»

серед шкіл-інтернатів (МПМ, 10.00)

20- Урочисті  збори та святковий концерт з нагоди 80-річчя  пологового Будинку №2 (МПМ,13.00)

24-25- Рок-урок для старшокласників  (МПМ, 13.30)

26- Півфінал Чемпіонату Кубку КВН (МПМ, 18.30)

30-02 – Відкритий Кубок міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови (МПМ, відровідно до графіку)

 

червень2017р.

1-До Міжнародного Дня захисту дітей дитячо-юнацький фестиваль «Зоряна мрія» (МПМ, 18.30)

3-Участь зразкового ансамблю народного танцю «Квіти Поділля» у Всеукраїнському фестивалі східних мистецтв «Салям-Намасте»(театр Садовського 15.00)

6–Привітання з професійним святом День журналіста працівників обласної телекомпанії «ВІНТЕРА» вихованцями естрадної майстерні «Зоряна мрія» (концертн. зала «ВІНТЕРА», 9.00)

6-Технічне забезпечення та привітання з професійним святом День журналіста працівників міста і області (конферен.зала ОДА, 12.00)

7–Змагання «Юні пожежники» (МПМ, 9.00, організатори МНС області)

10–Святковий концерт до ювілею центрального парку, участь творчих колективів МПМ (ЦПКВ, 17.00)

15– Звітний концерт танцювальних колективів клубу «Іскра» мікрорайону Тяжилів (МПМ, 18.00)

18– Звітний концерт студентів «Академії танцю» (МПМ, 12.00)

25 –Участь творчих колективів МПМ до Дня Молоді (МПМ, 17.00)

28-До Дня Конституції України фестиваль польової кухні пам‘яті Тараса Сича (ЦПКВ, 14.00). Концерт та проведення інтелектуального турніру для дітей ,що відпочивають в літніх шкільних таборах ( М ПМ, за графіком департаменту освіти - дата і час уточнюється)

                                             на травень 2017 р.

4, 5-  Концерт-лекція «З журбою радість обнялись»-зустріч школярів міста  з хоровими колективами ветеранів війни та праці ім.Р. Скалецького «Добродар», «Дзвін» ; виступ хорових колективів в реабілітаційному центрі для військових «Поділля» (про час і  місце виступу буде надана інформація за тиждень)

8,9- Участь творчих колективів МПМ у міських заходах присвячених Дню Перемоги над нацизмом у ІІ-й світовій війні (за графіком департаменту культури)

12-  Вистава для дітей «Про дружбу та мишку Глорію» для мешканців мікрорайону Пирогово (філія міського клубу, Пирогово, 16.00)

13 – Студійний конкурс клубу бального танцю «Болеро» (МПМ, 10.00-18.00)

15-  «У колі дружньої родини»- виступ вихованців театрального гуртка перед мешканцями мікрорайону  (МПМ,18.00)

17-  Свято ЗОШ-колежу №29 (МПМ,18.00) Майстер-клас з бейлі-денсу для вихованців клубів міста (МПМ,10.00-14.00)

18 – Свято факультетів ДОНУ (МПМ, 17.00, організатор ДОНУ )

20-   Участь творчих колективів МПМ в святкуванні Дня Європи (за графіком департаменту культури)

23 –Звітний концерт хореографічного відділу школи мистецтв «Вишенька»  (МПМ, 18.00)

27- Технічне забезпечення міського заходу «Вінниця біжить» (ЦПКіВ, час уточнюється)

на квітень 2017 р.

1- Міська Гуморина до Дня сміху (МПМ,18.30)

1- Майстер-клас з бейлі-денсу для вихованців клубів міста (МПМ,10.00-14.00)

2 – Фестиваль-конкурс зі східного танцю (МПМ, 10.00; організатори танц.клуб «Віктор і Вікторія»)

3 –  Кубок Чемпіонів з інтелектуальної гри «Ерудит квартет» серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови (МПМ, 16.00-19.00)

4 – Черговий тур  Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

6 – Ігри клубу КВН «Еліт ліга» (МПМ, 17.00)

7- Вінницька гумори на ім. А. Гарматюка участь вихованців театрального гуртка (Вінницька школа мистецтв, 10.00)

11 -13- Лекція-концерт «Рок-урок» тема «Вітчизняний рок» (МПМ,13.30)

12- «День народження рок-н-ролу» (МПМ,18.30)

20- Звітний концерт на предмет підтвердження звання «зразковий аматорський» хореографічного колективу «Степ-компанія» (МПМ, 17.00)

21- Огляд художньої самодіяльності профтехучилищ області (МПМ, 11.00)

24 – Звітний концерт хореографічного відділу ДМШ №2 (МПМ,18.00)

25 – Гала-концерт огляду художньої самодіяльності освіти міста (МПМ, 10.00)

25 – Черговий тур  Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

26- Концерт ансамблю Центру військово-музичного мистецтва повітряних сил Збройних Сил України  (МПМ, час уточнюється)

27- Концерт танцювальних колективів МПМ до Міжнародного Дня танцю (МПМ, 12.00)

28 – День відкритих дверей танцювального клубу сучасного танцю «Болеро» (МПМ, 18.00)       

29-30- Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Тріумф» (МПМ, 10.00-22.00)

 

на березень 2017 р.

4- Генеральна репетиція конкурсу краси  «Міс Вінниця- 2017» (театр Садовського )

5– Фінал конкурсу краси  «Міс Вінниця- 2017» (театр Садовського 18.00)

7 – Урочисті збори та вітання жінок , що працюють  міськвиконкомі. Технічне забезпечення та участь вокалістів  «Зоряної мрії» (Міська рада зал засідань 12.00)

9 – Тематичний концерт  «Кобзарева доля» з нагоди  Дня народження Тараса Шевченка за участю хорових  та творчих колективів МПМ (МПМ, 18.00)

11 – Концертна програма до Дня Незалежності Гани (МПМ,11.00, організатори студенти з муд.університету )

14 – Черговий тур  Чемпіонату гри «Що?Де?Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

17– Урочисті збори та святковий концерт для працівників ЖКХ (МПМ, 12.00)

21,22 – Лекція-концерт «Рок-урок» тема «Улюблені саундтреки» (МПМ,14.00)

23 – Гала-концерт огляду художньої самодіяльності освіти міста (МПМ, 10.00)

24 – Свято ЗОШ №26 (МПМ,16.00)

25 – Рок-фестиваль  молодих рок-команд (МПМ, 18.00)

27,28 – Відбіркові ігри Чемпіонату міста КВН (МПМ, 18.30)

31 – Танцювальний конкурс  «Стартінейджер» серед танцювальних клубів міста (МПМ, 17.00)

Примітка : 20 березня генеральна репетиція рок-уроку 16.30

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     на лютий 2017 р.

13 – Концертно-розважальна програма та дискотека для вихованців Прибузької  школи –інтернату до Дня Святого Валентина (Прибузька школа-інтернат 15.00)

14-Фестиваль «Святий Валентин на КВНі» (МПМ, 18.30)

16 – Святковий концерт з нагоди 10-річчя вокального ансамблю польського товариства    (МПМ, 18.00)

21- Черговий тур  Чемпіонату гри «Що?Де?Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

21- Благодійний аукціон від фіналісток «Міс Вінниця-2017» (галерея «Интер ШИК»,18.30)

22 – Урочисті збори та святковий концерт для працівників патрульно-постової служби (МПМ,16.00)

24 – Святковий концерт з нагоди 30-річчя об‘єднання «Ветеран України» (МПМ,12.00.)

Примітка : Пн,Ср.,Пт.о 18.30 протягом лютого проходитимуть репетиції фіналісток конкурсу краси «Міс Вінниця-2017»

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

на січень 2017 р.

 

10,11,12,13 – Всеукраїнська школа Дідів Морозів (МПМ, за окремим графіком)

18- Кастинг конкурсу краси «Міс Вінниця-2017» (МПМ,18.30)

20 – Тематичний концерт «Соборна, єдина моя Україна» за участю хорових колективів «Дзвін», «Добродар» та творчих колективів Палацу мистецтв (МПМ, 16.00)

21- ІІ-й тур синхронного Чемпіонату України з гри «Що?Де?Коли?» (МПМ, 15.00 )

31- ІІ тур Чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?» (МПМ 15.30, 18.30)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

на грудень 2016 р.

1 – Фінал Чемпіонату КВН на призи міського голови (МПМ, 18.00)

2- Виступ хорового колективу «Дзвін»  в реабілітаційному центрі «Поділля» до Дня людей похилого віку (реабілітаційний центр «Поділля», 14.00)

3,4- Всеукраїнський конкурс зі східного танцю  (МПМ, 9.00- 21.00)

5- Захід творчого спрямування - організатор Вінницький налоговий коледж. (МПМ,15.00-18.00)

6,8,9- Хорові асамблеї ім.М.Леонтовича (МПМ, 18.00)

7- Тематична інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» до Дня місцевого самоврядування (МПМ,16.00)

10 -  Студійний конкурс клубу бального танцю «Болеро» (МПМ, 10.00)

12-  Творчий вечір з нагоди 10-річчя вокального ансамблю польської общини (МПМ,18.30)

14- Фінал танцювального конкурсу «Стартінейджер» (МПМ, 17.00)

19- Відкриття головної міської ялинки (МПМ,18.00)

20-  Танцювальний конкурс серед підліткових клубів (МПМ, 18.00, організатор міський відділ у справах сім‘ї та молоді)

21- ІІ тур Чемпіонату гри  «Що? Де? Коли?» (МПМ 15.30, 18.30)

23- Новорічна розважальна програма за участю творчих колективів МПМ (ЦПКіВ 18.00)

22,23 – Звітні концерти танцювальних студій міста «Альфаденс», «Альфараш» (МПМ,18.00)

24- ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна фієрія» (МПМ,10.00)

25-Тематична святкова дискотека      (ЦПКіВ 19.00)

26-30- «Новорічні батли» : розважальна програма та дискотека для старшокласників (МПМ, 13.00- 15.30 ; 16.00-19.00)

26- Звітний концерт танцювальної студії   «Альфараш» (МПМ,19.00)

28- Святковий концерт молодших вихованців колективу сучасного танцю «Болеро» (МПМ, 19.00)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          на листопад 2016 р.

2 – Звітний концерт класу вокалу Майборода В. (МПМ, 17.00)

4- Урочисті збори та святковий концерт до Дня соціального працівника (МПМ, 16.00)

7- Репетиція рок-уроку (МПМ,17.00)

8,10,11- Рок-урок для старшокласників  тема :«Саундтреки в стилі рок»  (МПМ,14.00)

9- Урочисті збори та святковий концерт до Дня працівників аматорського мистецтва (МПМ,16.00)

12 -  Конкурс «Міс Африка» (організатор: студентська громада ВДМУ,   МПМ, 18.00 (час та дата можуть бути змінені)

14 - Танцювальний конкурс «Стартінейджер». Шкільний півфінал (МПМ, 17.00)

15- До Дня студента конкурс талантів серед студентів ПТУ (МПМ,12.00)

16 - Вітання вокалістів «Зоряної мрії»  працівників телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» з нагоди професійного свята (Глядацька зала телерадіокомпанії «ВІНТЕРА, 9.00) Вітання вокалістів «Зоряної мрії»  працівників районних  телерадіокомпаній  з нагоди професійного свята (Конферен.зала ОДА. 12.00)

17- До Дня студента: Фінал КУБКУ КВН   (МПМ,18.30)

19 - ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва «Зоряна феєрія-2016» (МПМ, 10.00)

22 - І тур Чемпіонату гри  «Що? Де? Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30)

23,24,25,29- Фестиваль талантів, КВН серед студентів Донецького НУ   (МПМ, 17.00)

                                                                                                        

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 на жовтень 2016 р.

2 – Семінар з менеджменту (МПМ,10.00)

4-   Черговий тур Кубку  КВН  (МПМ. 18.30)

5,6-  Черговий тур Чемпіонату КВН на призи міського голови   (МПМ, 18.30)

11,12- Рок-урок за темою «Нестаріючі легенди світового року» (МПМ, 14.00)

12- До Дня Захисника Вітчизни інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» для військових та воїнів АТО (МПМ, 18.00 ) час та дата можуть бути змінені

20 – Концертна програма хорового колективу «Добродар» на предмет підтвердження звання «народний аматорський» (МПМ, 17.00)

24-27 – Відкритий Кубок міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови

                                                                                  (МПМ, за окремим графіком)

24 жовтня 2016 р.: 14:30 – “Що? Де? Коли?” -  шкільні команди (реєстрація з 13:20 до14:20)

24 жовтня 2016 р.: 18:30 - “Що? Де? Коли?” -  дорослі команди (реєстрація з 18:00)                                                                                            

25 жовтня 2016 р.: 16:00 – «Брейн-ринг» (шкільні команди) -  1/8  та 1/4 фіналу

25 жовтня 2016 р.:  18:30 – «Брейн-ринг» (дорослі команди) - 1/8 та 1/4 фіналу

26 жовтня 2016 р.:16:00 – «Ерудит-квартет» (шкільні команди) - півфінали та фінал 

26 жовтня 2016 р.:18:30 – «Ерудит-квартет» (дорослі команди) - півфінали та фінал

27 жовтня 2016р.: 18:30 – «Брейн-ринг» - півфінали та фінали.

* - у випадку перенесення шкільних канікул на останній тиждень жовтня Кубок відбудеться  з 31  жовтня по 3 листопада за таким ж графіком

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 План

культурно-масових заходів МПМ

                                             на вересень 2016 р.

 

2 – Церемонія нагородження Х-го ВІННИЦІЯнського фестивалю пародійного та комедійного кіно (пл.Незалежності, 19.00)

3-  Участь творчих колективів в святкуванні Дня міста,

      «ВІННІВУД»  майданчик «Знімається кіно» (відповідно графіку)

14- Фінал КВН шкільна «Еліт ліга» (МПМ, 17.00)

16– Урочисті збори до професійного свята МНС  (МПМ, 14.00)

20 - "Що? Де? Коли?" Дорослі. 19.30.

24- Фестиваль – конкурс зі східного танцю  (МПМ, 10.00-21.00)

29 – Урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня учителя (МПМ, 16.30)

 

 Протягом вересня проходить запис до гуртків та спортивних секцій

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

План культурно-масових заходів МПМ

                                             на травень 2016 р.

 

6- Виїзний семінар для працівників колективу  «Нові підходи в організації культурно-просвітницької та культурно-дозвіллєвої роботи. Популяризація української фольклорної спадщини»  (фортеця Меджибож, протягом дня)

9- Участь творчих колективів в заходах присвячених Дню Перемоги (відповідно до графіку Департаменту Культури)

11 – Рок-фестиваль молодих рок -гуртів (МПМ, 17.00)

12- Студійний конкурс данс-клубу «Болеро» (МПМ, 14.00-19.00)

14 – Участь творчих колективів в творчому проекті до Дня Європи (відповідно до графіка Департаменту Культури)

16 -  Урочисті збори до свята школи-коледжу № 29 (МПМ  18.30)

17 –  Звітний концерт  «Студенти мають таланти» (МПМ.15.00, 18.00 організатор міський відділ у справах сім‘ї та молоді)

18 - Звітний концерт  «Студенти мають таланти»  (МПМ, 17.00 організатор міський відділ у справах сім‘ї та молоді)

19-  Гала-концерт  обласного учнівського огляду художньої самодіяльності «Вінницькі  дивоцвіти» (МПМ, 11.00-14.00)

19 – Звітний концерт Центру розвитку дитини «Бджілка» (МПМ, 18.00)

20 – Концертна програма  «День економічного факультету» ДонДУ(МПМ, 17.00)

22 – Технічне забезпечення благодійної акції  (організатор газета РІА)

23 – 27- Репетиції на сцені фестиваль «Зоряна мрія»  (МПМ,16.30 час може бути змінено)

28-29- Урочисті збори присвячені  «Випуск-2016» (МПМ, 17.00)

30-31- Генеральна репетиція фестиваль "Зоряна мрія"  (МПМ,16.30 час може бути змінено) 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                             на квітень 2016 р.

1-  Гуморина (МПМ, 18.00)                                                   

4 – Громадські слухання  (МПМ, 18.00)

5 – Кубок  Чемпіонів з гри «Ерудит- квартет» серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови (МПМ, 16.00-19.00)

5 -  Відбірковий тур «Що?Де?Коли?» серед  дорослих команд  (МПМ  19.00)

6 – Конкурс «Міс універа» (МПМ, організатор Вінницька філія Київського університету культури , час уточнюється)

7-  Звітний концерт огляду художньої самодіяльності студентів ПТУ (МПМ, 10.00-15.00)

7 – Громадські слухання (МПМ, 16.30)

9 – Студійний конкурс танцювального клубу «Альфараш» (МПМ, 10.00-20.00)

12 –  Рок-концерт «День народження рок-н-ролу» (МПМ,18.30)

13,14 – Лекція-концерт «Рок-урок для старшокласників» (МПМ,14.00)

15- КВН_ «ЕЛІТ ЛІГА» (МПМ, 17.00)

18- КВН «Коледж  ліга» (МПМ, 17.00)

19 – Кубок КВН  (МПМ, 18.30)

20 – 21 –ЧЕМПІОНАТ КВН  (МПМ, 18.30)

23,24–І  Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Фантастичні мрії»  (МПМ,10.00)

26- Тематична гра до 30 річниці трагедії на ЧАЕС інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед шкільних та дорослих команд (МПМ,15.30,18.30)

27 – Звітний концерт на підтвердження звання «народний аматорський» народного колективу сучасного танцю  данс-клуб «Болеро» (МПМ, 18.00)