Міський Палац мистецтв та Департамент освіти міської ради запрошують шкільні команди до участі в відкритому регулярному Чемпіонаті міста із гри «Що? Де? Коли?»

Змагання відбуваються в залік трьох вікових груп:
- ABSOLUTE – учні 10-11 класів, учні та студенти 1-2 курсів ПТУ та коледжів (за умови відповідності віку)
- PREMIUM  - учні 7-9 класів.
- JUNIOR – учні, не старше 6 класу.
в Міському Палаці мистецтв, вул. Стрілецька, 44. Ігрова дистанція: 30 запитань українською мовою в кожному етапі.
Всього Чемпіонат складатиметься із 7 турів, в загальний залік враховується 6 кращих результатів. 

Нарахування балів в турі: команда(-ди), що дасть(-дуть) найбільшу кількість правильних відповідей в турі отримує(-мають) 100 балів.

Бали решти команд визначаються як пропорційне відношення їхньої кількості відповідей до найбільшої в турі (із округленням до цілого числа)

25 травня 2020 року рішенням Оргкомітету Відкритого Чемпіонату міста зі Що? Де? Коли? серед шкільних команд через відсутність можливості продовжити ігри за умов карантину і пандемії COVID-19 та закінчення календарних термінів проведення - Чемпіонат сезону 2019/2020 рр. завершено!. Переможців у заліках трьох вікових категорій було визначено за сумою балів усіх чотирьох проведених у сезоні турів.

Ними стали: 
1 місце в заліку групи Junior (до 6 класу) – BLACK WINNERS, школа №12, у складі:- Півкозак Михайло (К), Усатюк Софія, Павловський Владислав, Потапенко Анастасія, Щур Олександр, Коломієць Вікторія, Карюк Марія, Тудін Іван.

2 місце в заліку групи Junior (до 6 класу) – ВТОРНИК, ФМГ №17, у складі:- Зюбанова Влада, Маслова Єлизавета, Крученюк Тимофій, Бануляк Олександр, Коваль Аліна, Щириця Єва, Клименко Антон, Іванчіхін Ярослав

3 місце в заліку групи Junior (до 6 класу) – ЗОЛОТИЙ УСПІХ, школа №26, у складі:- Скаблюк Ангеліна (К), Черановська Дар’я, Поліщук Анастасія, Вітковська Анна, Колосовська Карина, Ковальчук Дар’я, Дідур Вікторія

1 місце в заліку групи Premium (до 9 класу) та 3 місце в заліку групи Absolute (серед всіх категорій) – СИНГУЛЯРНІСТЬ, ВТЛ, у складі:- Ліва Ірина (К), Шаталюк Софія, Беспалько Денис, Стадник Мар’яна, Козаченко Єгор, Ковальчук Володимир, Чернуха Софія.

2 місце в заліку групи Premium (до 9 класу) – МНТ, ФМГ №17 у складі:- Месюра Діана (К), Бєлавіна Анна, Остафійчук Олександра, Просянніков Дмитро, Чащін Дмитро, Войцеховський Олександр, Сугак Патрік

3 місце в заліку групи Premium (до 9 класу) – ХАЧІ З ТУРБОВА, ФМГ №17 у складі:- Таксер Павло (К), Гут Ярослав, Раєвський Назарій, Леонтьєв Лев, Кабачок Тарас, Нешитюк Ілля, Раззано Денис, Жебрак Світлана, Прудиус Філіп.

1 місце в заліку групи Absolute (серед всіх категорій) та серед 10-11 класів – УЧИ МАТЧАСТЬ, ФМГ №17, у складі:- Зюбанова Анна (К), Нестерук Назар, Клименко Олександр, Філіпов Дмитро, Федорчук Дмитро, Новикова Олександра, Човган Анна, Писарук Дар’я

2 місце в заліку групи Absolute (серед всіх категорій) та серед 10-11 класів – МІЛЕНІУМ, ВВПУСП, у складі:- Патик Максим (К), Бондарчук Ігор, Аверкін Владислав, Ткачук В’ячеслав, Владиженський Дмитро, Сухаревський Максим, Габлюк Валерій, Гірфанов Євгеній, Бондаренко Олександр, Добжанський Владислав.

3 місце в заліку серед 10-11 класів – НА ДРІЖЖАХ, ВТЛ у складі:- Цегольник Владислав, Терещук Кирило, Лук’яненко Олексій, Ткач Владислав, Гулько Ярослав, Ніколін Андрій, Семененко Станіслав. 

Підсумкові результати в усіх заліках можете спостерігати в таблицях (оновлено 25.05.20):