1-й фестиваль польової кухні пам‘яті Тараса Сича 

був проведений 28 червня 2015 року в День Конституції.

Він був пацифістом, працював кухарем в батальйоні «Київська Русь»,  допомагав військовим, пораненим, сам був проти насилля, в руках зброї не тримав.

До війни та подій на Майдані  Тарас Степанович працював будівельником, у вільний час безкоштовно ремонтував монастир. Він завжди намагався внести свою маленьку допомогу для загального блага.  

В батальйон  Тарас Сич пішов  з Майдану.  Там він також годував людей. Коли формували «Київську Русь» із добровольців із Майдану, приїздив у військкомат брати направлення на перекваліфікацію, бо був прикордонником по спеціальності.  

Тарас Сич загинув під мінометним вогнем у «Дебальцевському котлі»  13 лютого на 48 році життя, коли снаряд розніс кухарську палатку.

У парку ім. Горького було влаштовано близько двадцяти «точок» для приготування страв. Страви готувались у чотирьох польових кухнях та на кострах. Страви готували рятувальники та військові, спеціалізовані навчальні заклади, ресторани, воїни-«афганці», байкери. Свої фірмові страви готували і представники семи національних спільнот. Стравами безкоштовно частували всіх охочих. А це – декілька тисяч чоловік.

Поруч розмістився міні-музей АТО: блок-пост, машина, в яку влучив снаряд, гільзи тощо. А на імпровізованій сцені, якій слугувала військова машина виступали різні колективи:

- оркестр Міністерства з Надзвичайних ситуацій;

- оркестр УМВС у Вінницькій області;

- оркестр ВПС Збройних Сил України;

- ансамбль воїнів-афганців.

Під час фестивалю збирали кошти та речі для військових, що служать в зоні АТО.

Чекаємо всіх на 2-му фестивалі польової кухні пам‘яті Тараса Сича в червні 2016року.

Видеорепортаж

https://www.youtube.com/watch?v=yq3YY0zrOo8 #Вінниця: фестиваль польової кухні пам'яті Тараса Сича