В це важко повірити, але Кубку міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови незабаром виповниться 30 років! Вінницька міська рада, Департамент культури ВМР, Департамент освіти ВМР та Міський Палац Мистецтв, запрошують команди школярів (дітей шкільного віку), студентів та старшої категорії учасників до участі в іграх ХХХ-го Відкритого кубку міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови!

Справжня Кришталева сова, зіркові гості, ексклюзивні подарунки та фінал у найкращому ресторані міста - це далеко не всі родзинки ювілейного розіграшу кубку! Організатори заявляють амбітну ціль - за підсумками 30-го Відкритого Кубку міста зібрати та передати 30 000 гривень допомоги Збройним Силам України! Яким чином це відбуватиметься, як гравці і гості зможуть долучитись донатом - трішки згодом, а поки розпочинаємо реєстрацію учасників!

Першими стартуватимуть у грі "Що? Де? Коли?" школярі. Серед шкільних команд приймаються заявки у вікових категоріях 7-9 та 10-11 класів. Дата і час гри: 22 жовтня, неділя, 12:00.  Місце проведення: Вінницька гімназія №24 (вул. Анатолія Бортняка, 3, мікрорайон "Поділля"). Склад команди: 6 осіб.  Студенти та учні 1-го та 2-го курсів ПТУ та коледжів, за умови відповідності віку, відносяться до категорії 10-11 класів.

У грі "Що? Де? Коли?" серед молодіжних та дорослих команд приймаються заявки у студентському та загальному заліках. Дата і час гри: 23 жовтня, понеділок, 18:30. Місце проведення: головний корпус ДонНУ, актова зала (вул. 600-річчя, 21).Склад команди: 6 осіб. Завдання команд – письмово дати правильну відповідь на задані питання. Час обдумування – одна хвилина і 10 секунд на запис відповіді.

УВАГА! Кількість місць в обидва дні обмежена місткістю ігрових залів та сховищ. Реєструйтесь завчасно, у разі переліміту заявок, перевага у команд, що зареєструвались раніше. 

На наступном етапі кращі 10 команд за підсумками ігор “Що? Де? Коли?” у своїх категоріях отримують право на участь у грі «Брейн-ринг». Дата і час гри: 24 жовтня, вівторок, 14:00 для шкільних команд і 18:30 для дорослих відповідно.  Місце проведення: Міський Палац Мистецтв (вул. Стрілецька, 44). Команди зіграють 1\4, 1\2, матч за 3 місце та фінал з гри "Брейн ринг"!

Кульмінацією ігрового тижня стануть фінали з гри "Що? Де? Коли?", що відбудуться 26 жовтня, четвер, (о 14:00 для шкільних команд і о 18:30 для дорослих відповідно) в ресторані "Mont Blanc" (вул. Соборна, 34). Саме за результатами фіналу визначаться головні переможці, на яких відразу ж очікуватиме урочиста церемонія нагородження. Гарантувати собі участь у фіналі зможуть 12 кращих команд відбіркових ігор, втім будуть і додаткові можливості потрапити у фінал, про що розповімо окремо! 

Наголошуємо, попередня реєстрація на Кубок для всіх категорій учасників обов’язкова до 20.10.2023 р. за посиланням: РЕЄСТРУЙСЯ ТУТ!

Контакти: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram)

Схема Кубку та Положення з'являться ТУТ!