Зустрічати професійне свято разом із БатлУМ для вінницьких педагогів вже стало традицією!  Міський Палац мистецтв, Департамент культури та Департамент освіти Вінницької міської Ради запрошують команди педагогічних працівників долучитися до інтелектуального змагання з нагоди Дня працівників освіти! 

Гра відбудеться 27 вересня 2023 року (середа) в ресторані "Тифліс" (вул. Театральна, 20),  початок о 19-00. Склад команд: від 4 до 8 осіб у кожній (оптимально 6).

          Інтелектуальна гра БатлУМ до Дня працівників освіти – це можливість для команди закладу в цікавий спосіб відзначити професійне свято, підвищити рівень власної ерудиції, обмінятися в змагальній формі досвідом із колегами, відпочити та провести дозвілля в одному із накращих закладів міста! Смачна кухня та вишукані напої, запальний ведучий, цікаві та найрізноманітніші запитання - справжня атмосфера свята! 

   А ще - цінні подарунки та ексклюзивні нагороди від міського голови! Захід має на меті сприяння Збройним Силам України.

          До запрошення додаємо афішу. Очікуємо на попередню реєстрацію команд до 25.09.2023р. включно за вказаними нижче контактами.  Щиро бажаємо показати гарні результати і отримати задоволення!

 

Що потрібно зробити?

1. Придумати назву команди. 2. Зареєструватися за вказаними контактами. 3. Бути в гарному настрої на грі і відповідати на різнопланові запитання!

За додатковою інформацією та для попередньої реєстрації команд звертайтесь:

-        тел.: (098) 4797252, (063) 6686768 (viber, telegram) – Штельмах Сергій, завідувач відділу культурно-освітньої роботи Міського Палацу Мистецтв;

-        електронна пошта МПМ: zakladmpm@gmail.com та сторінка facebook.com/vinmpm

-        або за  телефонами: (0432) 65-56-12, 65-56-13 (Міський Палац Мистецтв).