Вінницька міська рада, Департамент культури ВМР та Міський Палац Мистецтв запрошують команди до участі у Відкритому Чемпіонаті міста з гри Що? Де? Коли? на призи міського голови сезону 2022\2023 рр.!

До фінішу залишилось два кроки! Вже 9 квітня, в неділю о 17:00 в ВОМЦ "Квадрат", вул. Театральна 15 ми зіграємо 6 етап Чемпіонату!  Приміщення безпечне та енергоавтономне. 

Ми продожуєжмо сезон Що? Де? Коли? і для дорослих команд. Важкі умови воєнного часу і режиму економії електроенергії змусили нас внести зміни до формату змагання за зразком етапів ВЛПЛ Чемпіонату України минулих років! Щоб зіграти якомога більшу кількість епатів і визначити кращі команди саме на "довгій дистанції", будемо намагатися у кожну зустріч грати по два пакети запитань від різних редакторів. Система нарахування балів, зарахування "спірних" та подачі апеляцій - незмінна, згідно Безстрокового Регламенту. Всього заплановано до травня 2023 року відіграти 6-8 пакетів запитань, в залік Чемпіонату врахувати 6 кращих результатів. 

Попередня реєстрація на 6-й етап Чемпіонату для всіх категорій учасників обов’язкова до 8.04.2023! Гратимемо заключний пакет із серії "Українська ліга". 

www.zorya.vmr.gov.ua або пряме посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/FPLTyEH6VVttsYCR8

Триває опрацювання спірних відповідей двох попередніх етапів. Проміжні результати після 5 етапів в таблиці: 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19sSh5Afi-Wm5uyvNQbPGNstxPqe0lHNAxt76zBKWKH8/edit?usp=sharing

Інші деталі: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram) - Сергій Штельмах