Переглянути лоти тут!

Задонатити на ЗСУ тут!

Купити квитки тут!

Благодійний проєкт «Краса допоможе, Україна переможе!»

Благодійний фонд «Міжнародний Об’єднаний Фонд Допомоги» спільно з Міським Палацом Мистецтв вже вкотре організовують проєкт, який має на меті допомогу Збройним Силам України.

Цього разу організатори поставили перед собою амбітну ціль – зібрати 800 тис. грн. на два БПЛА для наших захисників, для чого підготували ексклюзивні лоти, які будуть продані 20 квітня у рамках проєкту «Краса допоможе, Україна переможе!»

Дата обрана не випадково, адже саме 20 квітня відмічають Міжнародний день вдячності волонтерам.

Серед лотів аукціону: прапори із підписами Президента України Володимира Зеленського, головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного та екс-прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона.

До проєкту приєднались учасниці конкурсу краси «Міс Вінниця», які підготували хенд мейд вироби, кошти з продажу яких також поповнять скарбничку ЗСУ.

В рамках проєкту буде організована віртуальна зустріч з волонтерами Ізраїлю, Канади, США, Англії, Італії, Грузії та інших країн.

На всіх гостей події чекатимуть виступи зіркових гостей - Pianoboy та Міли Нітіч, а заразом і вінницьких артистів.

Якщо Ви бажаєте долучитись до проєкту донатом, або поборотись за певні лоти в аукціоні - купуйте квитки на  https://vinnica.internet-bilet.ua/ru/blagodiyniy-proyekt та приходьте 20 квітня о 19:00 у ресторан «Мон Блан» (вул. Соборна, 34).

Усі лоти можна подивитись на сайті Міського Палацу Мистецтв https://zoria.vmr.gov.ua/article/250 та навіть запропонувати попередню ціну!

Завдяки радіо «Місто над Бугом» буде організовано пряму інтернет-трансляцію на сторінках радіо на Міського Палацу Мистецтв у соцмережах.

Дивитись та слухати трансляцію можна тут:

 https://www.facebook.com/vinmpm . https://www.facebook.com/radiomistonadbugom

Підтримуємо Збройні сили України разом!

Все буде Україна!