Вінницька міська рада, Департамент культури ВМР та Міський Палац Мистецтв запрошують команди до участі у Відкритому Чемпіонаті міста з гри Що? Де? Коли? на призи міського голови сезону 2022\2023 рр.!

Продовжу

Продовжуємо 19 березня, в неділю о 15:00 в ВОМЦ "Квадрат", вул. Театральна 15. Приміщення безпечне та енергоавтономне. Ми зіграємо два пакети запитань в один день. 

Ми продожуєжмо сезон Що? Де? Коли? і для дорослих команд. Важкі умови воєнного часу і режиму економії електроенергії змусили нас внести зміни до формату змагання за зразком етапів ВЛПЛ Чемпіонату України минулих років! Щоб зіграти якомога більшу кількість епатів і визначити кращі команди саме на "довгій дистанції", будемо намагатися у кожну зустріч грати по два пакети запитань від різних редакторів. Система нарахування балів, зарахування "спірних" та подачі апеляцій - незмінна, згідно Безстрокового Регламенту. Всього заплановано до травня 2023 року відіграти три або чотири "здвоєні" тури, тобто 6-8 пакетів запитань, в залік Чемпіонату врахувати 6 кращих результатів. 

Попередня реєстрація на 4-й і 5-й етапи Чемпіонату для всіх категорій учасників обов’язкова до 18.03.2023! Які саме два пакети будуть зіграні 19 березня і інші умови участи опублікуємо окремим постом в спільноті.

www.zorya.vmr.gov.ua або пряме посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/FPLTyEH6VVttsYCR8

Інші деталі: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram) - Сергій Штельмах