В новому сезоні - новий формат для ігор Брейн-Рингу! Грай і відпочивай одночасно! Кухня та бар закладу в розпорядженні гравців!

Початок ігор: 23 лютого о 19:00
Гостинно приймає: ROYAL PUB est. 2021 (просп. Коцюбинського, 39)
Кількість гравців в команді: необмежена
Кількість гравців за ігровим столом: до 6
Участь: FREE DONATION (допомога ЗСУ)

УВАГА! Частина зали буде перетворена в ігрову зону. Комфортно можемо прийняти 12-14 команд!

Для участі у іграх ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ https://forms.gle/gGELQsB7rjVVBZBW7
Інші деталі за тел: 0984797252, 0636686768 (viber, telegram) - Сергій

Коротко про схему сезону: Сезон складатиметься із кількох етапів (лютий-квітень 2023), залежно від кількості команд. Кожна команда гарантовано зіграє із кожною (плануємо два кола за різними столами), бої по 5 запитань. Перемога в бою - 2 бали, нічия - 1 бал. Бали сумуються. У разі рівності застосовуються додаткові критерії (кількість перемог, загальна кількість правильних відповідей і т.д.). На переможців чекають призи від Вінницької міської ради.

Коротко про правила гри: Дві команди по 6 осіб за спеціальними столами одночасно відповідають на одне і те ж питання. Команда, що першою натисне кнопку після сигналу "ЧАС" отримує право відповідати на це питання. У разі вірної відповіді команда отримує +1, в іншому випадку - право відповіді переходить до суперника. Загальний час раунду: 1 хвилина. У грі є фальстарти (натискання кнопки до умовного сигналу). Фальстарт позбавляє команду права відповіді на питання.