Міський Палац мистецтв, Департамент освіти та Департамент культури Вінницької міської Ради запрошують команди педагогічних працівників долучитися до інтелектуального змагання з нагоди Дня працівників освіти!

 

Гра відбудеться 28 вересня 2022 року (середа) в Royal Pub (просп. Коцюбинського, 39),  початок о 19-00. Склад команд: від 3 до 10 осіб у кожній.

Приміщення безпечне, оснащене трьома аварійними виходами.

 

          Інтелектуальна гра БатлУМ до Дня працівників освіти – це можливість для команди закладу в цікавий спосіб відзначити професійне свято, підвищити рівень власної ерудиції, обмінятися в змагальній формі досвідом із колегами, відпочити та провести дозвілля в тематичному атмосферному пабі.

          Всі переможці та призери будуть відзначені кубками, дипломами та подарунками. Захід має на меті сприяння Збройним Силам України.

          До запрошення додаємо афішу. Очікуємо на попередню реєстрацію команд до 26.09.2022р. включно за вказаними нижче контактами та щиро бажаємо показати гарні результати!

 

Що потрібно зробити?

1. Придумати назву команди. 2. Зареєструватися за вказаними контактами. 3. Бути в гарному настрої на грі і відповідати на різнопланові запитання!

 

За додатковою інформацією та для попередньої реєстрації команд звертайтесь:

-        тел.: (098) 4797252, (063) 6686768 (viber) – Штельмах Сергій Анатолійович, завідувач відділу культурно-освітньої роботи Міського Палацу Мистецтв;

-        електронна пошта МПМ: zakladmpm@gmail.com та сторінка facebook.com/vinmpm

-        або за  телефонами: (0432) 65-56-12, 65-56-13 (Міський Палац Мистецтв).