Міський Палац мистецтв, Департамент культури ВМР та ініціативна група допомоги ЗСУ запрошують приєднатися до благодійної інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?" у Вінниці, вже другої такого формату. Ми розуміємо, що більшості зараз не до ігор, але все ж пропонуємо відволіктися і перезавантажитися. А також долучитися до збору коштів на придбання авто для ЗСУ.

✍️ Щоб взяти участь, дізнавайтесь деталі та реєструйтеся за телефоном: +380636686768 (viber, telegram). Кількість місць обмежена! 

Місце ігор: мала зала ресторану "Mont Blanc", вул. Соборна, 34 (готель "Франція")Приміщення безпечне та оснащене аварійними виходами. 

Дата: 22 серпня 2022 р, понеділок. Початок о 18:30. Орієнтовна тривалість: 2 години. 

Учасники: усі охочі. Склад команди: не більше 6 осіб. Мова проведення: українська. 

Участь у грі: free donation. В залі стоятиме благодійна скринька. Донати можна буде перерахувати на спеціальний рахунок. Наша ціль  - зібрати 30 000 гривень!

Запитання: від ведучого Українського телевізійного клубу  - Олександра Андросова та відомих українських знавців! Запитання будуть цікаві як тим, хто тільки починає шлях в інтелектуальних іграх, так і досвідченим гравцям! 

Коротко про гру: ведучий задає питання, команди протягом однієї хвилини обговорюють питання, а потім одночасно здають відповіді на спеціальних бланках. Переможцем стає команда, яка дасть найбільшу кількість правильних відповідей. 

Інші деталі читайте на сторінці Міського Палацу мистецтв та запитуйте за контактами.