23 серпня біля міського Палацу мистецтв відбувся тематичний концерт

 «Мрія про Україну» до 25-річчя Незалежності України для мешканців мікрорайону.

В концерті  прозвучали сучасні патріотичні пісні  та добре всім відомі пісні про Україну  у виконані вихованців естрадної майстерні «Зоряна мрія»,хорових колективів «Добродар», «Дзвін», ім. Р. Скалецького. Маленьки мешканці мікрорайону радо підтанцьовували під запальні латиноамериканські ритми та східну музику, коли виступали вихованці клубів «Болеро» сучасного та бального танців. Велику зацікавленість у глядачів заходу викликав постановочний лицарський бій від учасників клубу історичної реконструкції «Аркона».

    Родзинкою святкування Дня прапора та Дня Незалежності України став парад рушників, які власноруч вишили учасниці хорових колективів «Добродар», «Дзвін»,

ім. Р. Скалецького, який пройшов під  пісню «Рідна мати моя» та гучні оплески глядачів.

 На святі гостинно пригощали не лише піснями, танцями та жартами, але й борщем з пампушками, кулішем зі шкварками. Продукти для  національних улюблених страв люб‘язно надала торгівельна мережа «Варшава».

     Друга частина свята була присвячена відкриттю Х –го ВІННИЦІЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно. Звучали пісні з  улюблених кінофільмів у виконанні юних артистів «Зоряної мрії» та гурту «Sunrise», а потім відбувся показ відео-роликів претендентів на головний приз фестивалю «літаючого слона».

  Свято пройшло насичено, яскраво залишивши  лише гарні, позитивні спогади у всіх хто його відвідав.