Завершує свій 55 сезон вінницький Клуб Веселих та Найкмітливіших. Місяць тому було визначено переможця шкільних змагань команду “Те, что из Тех”, а на Міжнародний день студентів 17-го листопада в залі міського палацу мистецтв пройшов фінал Кубку КВН Вінниці на призи міського голови Сергія Моргунова.

Стартували одразу п'ять команд. Три з транспортного, педагогічного та промислово-технологічного коледжів. І дві з університетів - “Триголовий гусак Олежка” (ДонНУ) та “Хочу заміж!” (ВДПУ). Протягом п'яти конкурсів у кожної з команд знайшлися вагомі  аргументи, щоб претендувати на головний приз гри. Але вирішив все остаточно крайній музично-імпровізаційний конкурс. Після нього всього на дві десятих вперед вирвалась команда майбутніх педагогів. Вони і стали володарями Кубку Вінниці сезону 2017 року. Можливо тому, що навіть сама пані ректорка Наталія Лазаренко знайшла час, щоб знятися на гумористичний відео трейлері про свій університет, якому у цьому році виповнилося 105 років.

Крім студентів педагогічного ще одну локальну перемогу отримала команда “От души” Вінницького траспортного коледжу, як найуспішніша у лізі серед коліжанських команд. А першого грудня залишилося ще дізнатися ім'я Чемпіонів КВН Вінниці. За нього поборються студенти технічного і педагогічного університетів та торгово-економічного інституту.