22 серпня на площі біля міського Палацу мистецтв до Дня Незалежності України відбувся  тематичний концерт  «З Україною в серці», в якому взяли участь  творчі колективи МПМ. Відкрив концерт яскравий номер від вихованців естрадної майстерні «Зоряна мрія» Влада Казьмірука, Маші та Даші  Авер‘янових «Прапор України». Хорові  колективи «Дзвін», «Добродар»  підготували для даного заходу нові патріотичні твори , які найшли відгук у глядачів концерту, підтримували артистів гучними оплесками.

В концертній  програмі  у виконанні юних артистів зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» прозвучали вже добре знані , улюблені пісні «Це моя земля», «Моя Україна» , «Давайте браття заспіваєм», «Не спи моя рідна земля», «Україна-вишиванка» , так і нові сучасні патріотичні українські  композиції «Над землею тумани», «Покатай мене по Україні», «А може вже досить», «Молитва за Україну». Учасники концерту в  піснях висловлювали свою патріотичну позицію та любов до рідної Батьківщини.

Кращі танцювальні пари бального клубу та школи сучасного танцю «Болеро» демонстрували свої кращі  мікс-композиції з європейської, латинської програм та східних танців.  Переможниця міського конкурсу читців А.Кирпиченко  читала гуморески Павла Глазового та сучасних авторів. Гостями  свята був дует «ЛІД» (лірика та драма) з Літина, які подарували у своєму виконанні декілька українських та італійських хітів. Концертна програма завершилась  виступом гурту «Sunrise» та вихованців «Зоряна мрія», в якій прозвучали кращі номери з різних  «Рок-уроків», що протягом року проходять для старшокласників міста. Заключним дійством цього вечора стало відкриття ВІННИЦІЯнського фестивалю комедійного та пародійного кіно. Були продемонстровані кращі  відео ролики, що будуть номіновані на головний приз цьогорічного фестивалю .

    З 1 вересня 2017 року розпочнуться заняття  в творчих колективах, гуртках та спортивних секціях  Міського Палацу мистецтв.​ Ми радо зустрінемо всіх бажаючих навчитись співати, танцювати, малювати, шити, плести,грати в КВН і,бути артистичним та спортивним.  Приєднуйтесь до нашої творчої родини!