У понеділок, 27 січня в Міському Палаці мистецтв завершився другий етап Чемпіонату міста із гри Брейн-Ринг! Першими о 15-30 на дистанцію вийшли учні старшого шкільного віку (10-11 класів та 1-2 курсів ПТУ та коледжів). 8 кращих команд змагались у двох групових етапах. В результаті на стадії півфіналів, посівши 3-тє місце зупинились "Ексцентриситет" (Подільський ліцей) та "На дріжжях" (ВТЛ). Більш вдалими були гравці іншої команди ВТЛ - "Когнітивний дисонанс", у них в активі "срібло" чемпіонату. Перемогу ж святкували учні ФМГ №17 "Учи матчасть"! Дякуємо за активну участь командам школи №12, школи №31, ВВПУСП та збірній ПДЮ!

Серед дорослих команд, що продовжили боротьбу о 18-30, два етапи, 20 раундів та 100 запитань не змогли однозначно визначити ні переможців, ні призерів! Із активом у 14 пунктів на 3-тє місце претендували "Или Гриша, или Алексей", але за додатковими показниками - перемога в особистій зустрічі, - воно дісталось команді "Тундра". Двійка кращих мала в активі по 15 балів та зустрічались між собою на дистанції двічі і в обох зустрічах кращими були гравці команди "Ксюша". Як наслідок, саме в них на шиях опинились золоті медалі, а гравці команди "АК" приміряли "срібло"!

Переможці обох заліків матимуть змогу насолодитися українським кіно - вони отримали квитки на "Пекельну хоругву чи Різдво козацьке" та комедію "Наші котики"! Дякуємо за підтримку і допомогу Викнавчому комітету ВМР, Департаменту освіти ВМР, Страхова компанія МістоКінотеатр Родина та медіа-партнерам, в особливості Радіо Місто Над Бугом - 101,8 FM!

Датальніше про перебіг Чемпіонату можна буде дізнатися тут: https://zoria.vmr.gov.ua/article/230