Зміни в житті сучасного школярства та студентства призвели до чергового витка в бутті вінницького клубу веселих та найкмітливіших. Знову, як десять років тому назад, схема сезону стала залежною від схеми навчального року: старт восени - фінал 1 квітня на день Гумору.

Амбіції чотирьох команд "Запах солі" (ДонНУ), "Хороша Компания" (ВНАУ), "Стадіон Зіброва" та "Рітузи" наповнили велику залу міського палацу мистецтв "Зоря" справжніми вболівальниками, які підтримували не лише "своїх", а і кожен вдалий жарт їх суперників.

Лідерство одразу захопив особистий проект "Містера Гумору Вінниці" минулого року Андрія Загорулько "Стадіон Зіброва". Команда протягом сезону від гри до гри змінювала свою назву та склад. Вдало показав себе Андрій і з товаришами по команді у фіналі і на конкурсі розминка та капітанському єдиноборстві. Але... повний провал через незлагоджену взаємодію з власним звукооператором на імпровізаційному конкурсі поставив хрест на їх чемпіонські надії. Тим часом команда "Хороша Компания" (ВНАУ), очолювана капітаном Богданом Трикозюком "не рвала кіньми" до останнього конкурсу. І саме у фіналі гри, закликавши на сцену привиди одразу 5-ти Фреді Меркьюрі, їм на 0,2 бала вдалося випередити всіх та отримати головний приз від міського голови Сергія Моргунова. "Рітузи" та "Стадіон Зіброва" розділили друге місце. Бронзовими прийшли на фініш в цьому році дебютанти з ДонНУ.

Під час віншування чемпіонів директор МПМ Євген Майданик назвав також переможців в престижних індивідуальних номінаціях, в яких крім символічного дерев'яного КВН-ОскаЛа, вручалися путівки в Карпати від постійних партнерів змагань туристичної фірми "Бомба-тур" та сертифікати від друзів вінницьких КВНщиків з ювелірного заводу "Діадема". "Містером Гумору Вінниці 2019 року" визнано актора команди "Рітузи" Олексія Васильчука. З цієї ж команди кращим капітаном названо Олега Волоса. Андрій Загорулько був визнаний кращим тренером шкільних команд. Почесне звання "Міс Гумору Вінниця 2019 року" за колегіальним рішенням журі отримала Ангеліна Арехта з команди "Запах солі". Ще одну почесну ветеранську номінацію "Магістр КВН" отримав багаторазовий чемпіон Вінниці з КВНу, чемпіон України, телевізійний сценарист, режисер та актор Вінницького академічного театру Григорій Сиротюк. Вручав йому особистого ОскаЛа на сцені син Данило Сиротюк, який грав у фіналі в складі команди "Стадіон Зіброва".