План культурно-масових заходів МПМ

                                             на травень 2017 р.

4, 5-  Концерт-лекція «З журбою радість обнялись»-зустріч школярів міста  з хоровими колективами ветеранів війни та праці ім.Р. Скалецького «Добродар», «Дзвін» ; виступ хорових колективів в реабілітаційному центрі для військових «Поділля» (про час і  місце виступу буде надана інформація за тиждень)

8,9- Участь творчих колективів МПМ у міських заходах присвячених Дню Перемоги над нацизмом у ІІ-й світовій війні (за графіком департаменту культури)

12-  Вистава для дітей «Про дружбу та мишку Глорію» для мешканців мікрорайону Пирогово (філія міського клубу, Пирогово, 16.00)

13 – Студійний конкурс клубу бального танцю «Болеро» (МПМ, 10.00-18.00)

15-  «У колі дружньої родини»- виступ вихованців театрального гуртка перед мешканцями мікрорайону  (МПМ,18.00)

17-  Свято ЗОШ-колежу №29 (МПМ,18.00) Майстер-клас з бейлі-денсу для вихованців клубів міста (МПМ,10.00-14.00)

18 – Свято факультетів ДОНУ (МПМ, 17.00, організатор ДОНУ )

20-   Участь творчих колективів МПМ в святкуванні Дня Європи (за графіком департаменту культури)

23 –Звітний концерт хореографічного відділу школи мистецтв «Вишенька»  (МПМ, 18.00)

27- Технічне забезпечення міського заходу «Вінниця біжить» (ЦПКіВ, час уточнюється)

на квітень 2017 р.

1- Міська Гуморина до Дня сміху (МПМ,18.30)

1- Майстер-клас з бейлі-денсу для вихованців клубів міста (МПМ,10.00-14.00)

2 – Фестиваль-конкурс зі східного танцю (МПМ, 10.00; організатори танц.клуб «Віктор і Вікторія»)

3 –  Кубок Чемпіонів з інтелектуальної гри «Ерудит квартет» серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови (МПМ, 16.00-19.00)

4 – Черговий тур  Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

6 – Ігри клубу КВН «Еліт ліга» (МПМ, 17.00)

7- Вінницька гумори на ім. А. Гарматюка участь вихованців театрального гуртка (Вінницька школа мистецтв, 10.00)

11 -13- Лекція-концерт «Рок-урок» тема «Вітчизняний рок» (МПМ,13.30)

12- «День народження рок-н-ролу» (МПМ,18.30)

20- Звітний концерт на предмет підтвердження звання «зразковий аматорський» хореографічного колективу «Степ-компанія» (МПМ, 17.00)

21- Огляд художньої самодіяльності профтехучилищ області (МПМ, 11.00)

24 – Звітний концерт хореографічного відділу ДМШ №2 (МПМ,18.00)

25 – Гала-концерт огляду художньої самодіяльності освіти міста (МПМ, 10.00)

25 – Черговий тур  Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

26- Концерт ансамблю Центру військово-музичного мистецтва повітряних сил Збройних Сил України  (МПМ, час уточнюється)

27- Концерт танцювальних колективів МПМ до Міжнародного Дня танцю (МПМ, 12.00)

28 – День відкритих дверей танцювального клубу сучасного танцю «Болеро» (МПМ, 18.00)       

29-30- Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Тріумф» (МПМ, 10.00-22.00)

 

на березень 2017 р.

4- Генеральна репетиція конкурсу краси  «Міс Вінниця- 2017» (театр Садовського )

5– Фінал конкурсу краси  «Міс Вінниця- 2017» (театр Садовського 18.00)

7 – Урочисті збори та вітання жінок , що працюють  міськвиконкомі. Технічне забезпечення та участь вокалістів  «Зоряної мрії» (Міська рада зал засідань 12.00)

9 – Тематичний концерт  «Кобзарева доля» з нагоди  Дня народження Тараса Шевченка за участю хорових  та творчих колективів МПМ (МПМ, 18.00)

11 – Концертна програма до Дня Незалежності Гани (МПМ,11.00, організатори студенти з муд.університету )

14 – Черговий тур  Чемпіонату гри «Що?Де?Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

17– Урочисті збори та святковий концерт для працівників ЖКХ (МПМ, 12.00)

21,22 – Лекція-концерт «Рок-урок» тема «Улюблені саундтреки» (МПМ,14.00)

23 – Гала-концерт огляду художньої самодіяльності освіти міста (МПМ, 10.00)

24 – Свято ЗОШ №26 (МПМ,16.00)

25 – Рок-фестиваль  молодих рок-команд (МПМ, 18.00)

27,28 – Відбіркові ігри Чемпіонату міста КВН (МПМ, 18.30)

31 – Танцювальний конкурс  «Стартінейджер» серед танцювальних клубів міста (МПМ, 17.00)

Примітка : 20 березня генеральна репетиція рок-уроку 16.30

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     на лютий 2017 р.

13 – Концертно-розважальна програма та дискотека для вихованців Прибузької  школи –інтернату до Дня Святого Валентина (Прибузька школа-інтернат 15.00)

14-Фестиваль «Святий Валентин на КВНі» (МПМ, 18.30)

16 – Святковий концерт з нагоди 10-річчя вокального ансамблю польського товариства    (МПМ, 18.00)

21- Черговий тур  Чемпіонату гри «Що?Де?Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30 )

21- Благодійний аукціон від фіналісток «Міс Вінниця-2017» (галерея «Интер ШИК»,18.30)

22 – Урочисті збори та святковий концерт для працівників патрульно-постової служби (МПМ,16.00)

24 – Святковий концерт з нагоди 30-річчя об‘єднання «Ветеран України» (МПМ,12.00.)

Примітка : Пн,Ср.,Пт.о 18.30 протягом лютого проходитимуть репетиції фіналісток конкурсу краси «Міс Вінниця-2017»

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

на січень 2017 р.

 

10,11,12,13 – Всеукраїнська школа Дідів Морозів (МПМ, за окремим графіком)

18- Кастинг конкурсу краси «Міс Вінниця-2017» (МПМ,18.30)

20 – Тематичний концерт «Соборна, єдина моя Україна» за участю хорових колективів «Дзвін», «Добродар» та творчих колективів Палацу мистецтв (МПМ, 16.00)

21- ІІ-й тур синхронного Чемпіонату України з гри «Що?Де?Коли?» (МПМ, 15.00 )

31- ІІ тур Чемпіонату міста з гри «Що? Де? Коли?» (МПМ 15.30, 18.30)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

на грудень 2016 р.

1 – Фінал Чемпіонату КВН на призи міського голови (МПМ, 18.00)

2- Виступ хорового колективу «Дзвін»  в реабілітаційному центрі «Поділля» до Дня людей похилого віку (реабілітаційний центр «Поділля», 14.00)

3,4- Всеукраїнський конкурс зі східного танцю  (МПМ, 9.00- 21.00)

5- Захід творчого спрямування - організатор Вінницький налоговий коледж. (МПМ,15.00-18.00)

6,8,9- Хорові асамблеї ім.М.Леонтовича (МПМ, 18.00)

7- Тематична інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» до Дня місцевого самоврядування (МПМ,16.00)

10 -  Студійний конкурс клубу бального танцю «Болеро» (МПМ, 10.00)

12-  Творчий вечір з нагоди 10-річчя вокального ансамблю польської общини (МПМ,18.30)

14- Фінал танцювального конкурсу «Стартінейджер» (МПМ, 17.00)

19- Відкриття головної міської ялинки (МПМ,18.00)

20-  Танцювальний конкурс серед підліткових клубів (МПМ, 18.00, організатор міський відділ у справах сім‘ї та молоді)

21- ІІ тур Чемпіонату гри  «Що? Де? Коли?» (МПМ 15.30, 18.30)

23- Новорічна розважальна програма за участю творчих колективів МПМ (ЦПКіВ 18.00)

22,23 – Звітні концерти танцювальних студій міста «Альфаденс», «Альфараш» (МПМ,18.00)

24- ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна фієрія» (МПМ,10.00)

25-Тематична святкова дискотека      (ЦПКіВ 19.00)

26-30- «Новорічні батли» : розважальна програма та дискотека для старшокласників (МПМ, 13.00- 15.30 ; 16.00-19.00)

26- Звітний концерт танцювальної студії   «Альфараш» (МПМ,19.00)

28- Святковий концерт молодших вихованців колективу сучасного танцю «Болеро» (МПМ, 19.00)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

          на листопад 2016 р.

2 – Звітний концерт класу вокалу Майборода В. (МПМ, 17.00)

4- Урочисті збори та святковий концерт до Дня соціального працівника (МПМ, 16.00)

7- Репетиція рок-уроку (МПМ,17.00)

8,10,11- Рок-урок для старшокласників  тема :«Саундтреки в стилі рок»  (МПМ,14.00)

9- Урочисті збори та святковий концерт до Дня працівників аматорського мистецтва (МПМ,16.00)

12 -  Конкурс «Міс Африка» (організатор: студентська громада ВДМУ,   МПМ, 18.00 (час та дата можуть бути змінені)

14 - Танцювальний конкурс «Стартінейджер». Шкільний півфінал (МПМ, 17.00)

15- До Дня студента конкурс талантів серед студентів ПТУ (МПМ,12.00)

16 - Вітання вокалістів «Зоряної мрії»  працівників телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» з нагоди професійного свята (Глядацька зала телерадіокомпанії «ВІНТЕРА, 9.00) Вітання вокалістів «Зоряної мрії»  працівників районних  телерадіокомпаній  з нагоди професійного свята (Конферен.зала ОДА. 12.00)

17- До Дня студента: Фінал КУБКУ КВН   (МПМ,18.30)

19 - ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва «Зоряна феєрія-2016» (МПМ, 10.00)

22 - І тур Чемпіонату гри  «Що? Де? Коли?» (МПМ, 15.30, 18.30)

23,24,25,29- Фестиваль талантів, КВН серед студентів Донецького НУ   (МПМ, 17.00)

                                                                                                        

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 на жовтень 2016 р.

2 – Семінар з менеджменту (МПМ,10.00)

4-   Черговий тур Кубку  КВН  (МПМ. 18.30)

5,6-  Черговий тур Чемпіонату КВН на призи міського голови   (МПМ, 18.30)

11,12- Рок-урок за темою «Нестаріючі легенди світового року» (МПМ, 14.00)

12- До Дня Захисника Вітчизни інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» для військових та воїнів АТО (МПМ, 18.00 ) час та дата можуть бути змінені

20 – Концертна програма хорового колективу «Добродар» на предмет підтвердження звання «народний аматорський» (МПМ, 17.00)

24-27 – Відкритий Кубок міста з інтелектуальних ігор на призи міського голови

                                                                                  (МПМ, за окремим графіком)

24 жовтня 2016 р.: 14:30 – “Що? Де? Коли?” -  шкільні команди (реєстрація з 13:20 до14:20)

24 жовтня 2016 р.: 18:30 - “Що? Де? Коли?” -  дорослі команди (реєстрація з 18:00)                                                                                            

25 жовтня 2016 р.: 16:00 – «Брейн-ринг» (шкільні команди) -  1/8  та 1/4 фіналу

25 жовтня 2016 р.:  18:30 – «Брейн-ринг» (дорослі команди) - 1/8 та 1/4 фіналу

26 жовтня 2016 р.:16:00 – «Ерудит-квартет» (шкільні команди) - півфінали та фінал 

26 жовтня 2016 р.:18:30 – «Ерудит-квартет» (дорослі команди) - півфінали та фінал

27 жовтня 2016р.: 18:30 – «Брейн-ринг» - півфінали та фінали.

* - у випадку перенесення шкільних канікул на останній тиждень жовтня Кубок відбудеться  з 31  жовтня по 3 листопада за таким ж графіком

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 План

культурно-масових заходів МПМ

                                             на вересень 2016 р.

 

2 – Церемонія нагородження Х-го ВІННИЦІЯнського фестивалю пародійного та комедійного кіно (пл.Незалежності, 19.00)

3-  Участь творчих колективів в святкуванні Дня міста,

      «ВІННІВУД»  майданчик «Знімається кіно» (відповідно графіку)

14- Фінал КВН шкільна «Еліт ліга» (МПМ, 17.00)

16– Урочисті збори до професійного свята МНС  (МПМ, 14.00)

20 - "Що? Де? Коли?" Дорослі. 19.30.

24- Фестиваль – конкурс зі східного танцю  (МПМ, 10.00-21.00)

29 – Урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня учителя (МПМ, 16.30)

 

 Протягом вересня проходить запис до гуртків та спортивних секцій

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

План культурно-масових заходів МПМ

                                             на травень 2016 р.

 

6- Виїзний семінар для працівників колективу  «Нові підходи в організації культурно-просвітницької та культурно-дозвіллєвої роботи. Популяризація української фольклорної спадщини»  (фортеця Меджибож, протягом дня)

9- Участь творчих колективів в заходах присвячених Дню Перемоги (відповідно до графіку Департаменту Культури)

11 – Рок-фестиваль молодих рок -гуртів (МПМ, 17.00)

12- Студійний конкурс данс-клубу «Болеро» (МПМ, 14.00-19.00)

14 – Участь творчих колективів в творчому проекті до Дня Європи (відповідно до графіка Департаменту Культури)

16 -  Урочисті збори до свята школи-коледжу № 29 (МПМ  18.30)

17 –  Звітний концерт  «Студенти мають таланти» (МПМ.15.00, 18.00 організатор міський відділ у справах сім‘ї та молоді)

18 - Звітний концерт  «Студенти мають таланти»  (МПМ, 17.00 організатор міський відділ у справах сім‘ї та молоді)

19-  Гала-концерт  обласного учнівського огляду художньої самодіяльності «Вінницькі  дивоцвіти» (МПМ, 11.00-14.00)

19 – Звітний концерт Центру розвитку дитини «Бджілка» (МПМ, 18.00)

20 – Концертна програма  «День економічного факультету» ДонДУ(МПМ, 17.00)

22 – Технічне забезпечення благодійної акції  (організатор газета РІА)

23 – 27- Репетиції на сцені фестиваль «Зоряна мрія»  (МПМ,16.30 час може бути змінено)

28-29- Урочисті збори присвячені  «Випуск-2016» (МПМ, 17.00)

30-31- Генеральна репетиція фестиваль "Зоряна мрія"  (МПМ,16.30 час може бути змінено) 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                             на квітень 2016 р.

1-  Гуморина (МПМ, 18.00)                                                   

4 – Громадські слухання  (МПМ, 18.00)

5 – Кубок  Чемпіонів з гри «Ерудит- квартет» серед учнівської та студентської молоді на призи міського голови (МПМ, 16.00-19.00)

5 -  Відбірковий тур «Що?Де?Коли?» серед  дорослих команд  (МПМ  19.00)

6 – Конкурс «Міс універа» (МПМ, організатор Вінницька філія Київського університету культури , час уточнюється)

7-  Звітний концерт огляду художньої самодіяльності студентів ПТУ (МПМ, 10.00-15.00)

7 – Громадські слухання (МПМ, 16.30)

9 – Студійний конкурс танцювального клубу «Альфараш» (МПМ, 10.00-20.00)

12 –  Рок-концерт «День народження рок-н-ролу» (МПМ,18.30)

13,14 – Лекція-концерт «Рок-урок для старшокласників» (МПМ,14.00)

15- КВН_ «ЕЛІТ ЛІГА» (МПМ, 17.00)

18- КВН «Коледж  ліга» (МПМ, 17.00)

19 – Кубок КВН  (МПМ, 18.30)

20 – 21 –ЧЕМПІОНАТ КВН  (МПМ, 18.30)

23,24–І  Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Фантастичні мрії»  (МПМ,10.00)

26- Тематична гра до 30 річниці трагедії на ЧАЕС інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед шкільних та дорослих команд (МПМ,15.30,18.30)

27 – Звітний концерт на підтвердження звання «народний аматорський» народного колективу сучасного танцю  данс-клуб «Болеро» (МПМ, 18.00)