1. Зразкова майстерня естрадного мистецтва «Зоряна мрія» 

Запис: останній тиждень серпня, протягом вересня ;

5-22 років

Популяризація вокального мистецтва ; виявлення, підтримка та розвиток молодих талантів; створення умов для формування у молоді сценічної культури, естрадної майстерності

Добровольська Ірина Сергіївна, Нагорна Віолета Романівна, Майборода Віра Володимирівна

Пн.,Чт.,Нд. 12.00-19.00; (ауд.№ 5)

Ср.15.00-19.00 (ауд.№ 41)

Вт., Пт 14.30-19.00 (ауд.№ 41)

Вт.,Ср.,Пт,Сб. 10.00- 19.00 (ауд.№ 5)

 

2. Гурток бального танцю при клубі бального танцю данс-клуб «Болеро»

Термін навчання: вересень-травень. 

Запис: останній тиждень серпня, протягом вересня ;

З 4 років

Вивчення основ бальної хореографії; виявлення, підтримка та розвиток молодих талантів;

створення умов для формування у молоді сценічної культури

Маковій Андрій Анатолійович

Зозуля Наталя Володимирівна

Зарубіна Світлана Петрівна

Бакус Ольга Павлівна

Пн,Чт. 17.00-18.00 (вік 7-10 р) 18.00-19.30 (ауд. №26)

Пн,Чт. 17.00-18.00 (вік 4 р) (ауд. №10)

Вт.,Пт. 9.00-10.30 16.30-17.30

Вт.,Пт. 17.00-18.00 (вік 5-6 р) (ауд. №10)

Пн.,Чт. 17.00-21.00 (групи, ансамбль)

Ср.,Сб.13.30-14.30 (вік 4-5 р). 16.00-19.00  (ауд. №15)

Пн.,Чт. 19.30-21.00 Ансамбль (ауд. №26)

Нд. 10.00-17.00 Практика,ансамбль

 

3. Гурток «степ-денсу» при зразковому хореографічному ансамблю «Степ-комппанія»

Термін навчання: вересень-травень. 

Запис: останній тиждень серпня, протягом вересня ;

З 8 років; перевага надається дівчатам

Вивчення основ класичної хореографії, степ-денсу; виявлення, підтримка та розвиток молодих талантів; створення умов для формування у молоді сценічної культури

Семенов Микола Миколайович,

Семенова Леся Олексіївна

Пн.-Пт. 18.00-21.00

Сб.9.00-14.00 (ауд.№36)

 

4. Гурток народного танцю при зразковому колективі народного танцю «Квіти Поділля» 

Примітка::тренувальна база клуб насіннєвого з-ду

Термін навчання: вересень-травень. 

Запис: останній тиждень серпня, протягом вересня

- з 5 років

Вивчення основ народної хореографії;популяризація народного хореографічного мистецтва; виявлення, підтримка та розвиток молодих талантів; створення умов для формування у молоді сценічної культури

Солодських Олена Миколаївна, Солодських Сергій Олександрович

Пн.-Пт. 16.00-21.00

Сб.,Нд. 10.00-17.00

 

5 Колектив сучасного танцю 

Клуб « 3 Z»

Термін навчання: вересень-травень.

Запис: останній тиждень серпня, протягом вересня ;

- з 5 років

Вивчення основ сучасної хореографії;популяризація сучасного хореографічного мистецтва; виявлення , підтримка та розвиток молодих талантів;

Козак Іван - засновник клубу

Тренера: Пестова А., Хмелінська К.

Вт, Чт. 16.00-19.00

Сб. 14.00-18.00 (ауд.№37)

 

6. Народний колектив сучасного танцю данс-клуб «Болеро»

Термін навчання: вересень-травень.

Запис: останній тиждень серпня, протягом вересня ;

з 4 років

(вільних місць немає)

Сучасна хореографія (естрадно-класичний танець, контемп, джаз-модерн, східні танці)

кер.клубу - Клименко Тетяна

Тренера: Чистякова Т.В., Клименко Т.І.(схід.танець), Кишинська К., Ничипорук М.С., Кравець

Вт, Ср., 10.00-11.00 (№10); 15.00-16.30 (№26)

Сб. 13.30-15.00 

Вт, Пт. 16.00- 20.00 (№26)

Сб. 10.00-13.30

Ср. 10.00-11.30

15.00-16.30 (№26)

Сб. 16.30- 19.00

Ср.,Пт. 19.00-21.00 (№26)

Сб.19.00-20.30

 

7. «Театр і мода» 

Термін навчання: вересень-травень.

Запис: останній тиждень серпня, протягом вересня ;

з 5 років

Розвиток культури, краси, гармонії та вдосконалення особистостей, виховує естетичний смак, популяризація театрального мистецтва, вивчення основ сценічного мистецтва

Булгакова Т.В.

Чт. 16.30-18.30 (№41)

Сб.,Нд. 12.00-14.00

 

8. Гурток «Маленькі розумашки» 

Термін навчання: вересень-травень.

Запис: протягом літа;

- з 5 -6 років

Підготовка до школи. Робота гуртка направлена на розвиток логічного та образного мислення, мови та мовлення, пам‘яті та уваги

Мусійчук Світлана Іванівна

Пн.,Чт.,Пт. 18.30-20.00 (№8)

Сб. 9.00-11.00

 

9.  «Художня студія» 

Термін навчання: вересень-червень

Запис:  протягом вересня 

-​ з 4 років;

-​ Всі бажаючі

Навчання малювання різною технікою. Виховання естетичного смаку,підтримка та розвиток молодих талантів

Міронова Людмила Михайлівна

Вт.,Пт, 19.00-21.00 (№6)

Сб. 13.30-17.00 (№8)

Нд. 10.00-16.00

 

10. «Клуб КВН» 

Термін навчання: вересень-травень.

Запис:  протягом вересня 

з 10-12 років; (вільних місць немає)

Створення умов для формування у молоді сценічної культури , запровадження нових форм дозвіллєвогоспілкування молоді

Шемет Олександр Михайлович

Пн. 17.00-19.00 (№29)

Вт., Ср. 16.30-18.00, 17.45-18.30

Сб. 11.30-13.30

 

11. «Інтелектуальний клуб» 

Термін навчання: вересень-травень.

Запис:  протягом вересня 

з 10-12 років; (вільних місць немає)

Популяризація інтелектуальних ігор, як прогресивного та ефективного засобу виховання і навчання;пропаганда інтелектуальних ігор, як засобу дозвілля учнів, молоді

Сидорук Михайло Іванович

Пн. 19.00-21.00 (№6)

Пт. 15.00-17.00

 

12. Гурток «Англійської мови» 

Термін навчання: вересень-травень.

Запис: протягом вересня

з 7 років

Вивчення англійської мови за шкільною програмою.

Боднар Наталя Валеріївна

Пн., Чт  10.00-11.30, 14.00-17.00 (№8)

 

13. Гурток «Сам собі модельєр» 

Термін навчання: вересень-травень.

Запис: протягом вересня

з 14-16 років

Навчання основам крою та шиття, моделювання літнього одягу

Заровна Наталя Федірівна

Ср. 18.30-21.00 (№8)

Сб. 9.00-12.00

 

14. Клуби за інтересами фізкультурно-оздоровчого напрямку 

-футбол

-ТАЄКВОН-ДО

Термін навчання: жовтень-травень

Різні вікові групи

Популяризація спорту, пропаганда здорового способу життя молодої людини

Сахаров Сергій Михайлович,

Рибаченко Віктор Федорович

Пн.-Сб. 8.00-11.00, 15.30-18.30

Вт,Чт. 18.30-20.00

Сб. 14.30-16.00

 

15. Театральний гурток

Термін навчання: жовтень-травень

5-16 р.

Виявлення , підтримка юних талантів, формування у молоді сценічної культури різних вікових категорій

Когут Алла Миколаївна

Вт.Чт. 17.00-18.00 (8-13р.) (№29)

Ср.,Пт. 17.45-18.30 (5-7р.)

 

Гуртки, клуби за інтересами та спортивні секції «ЗК» МПМ для дітей та молоді.